"Ty się za divę uważasz? Zejdź na ziemię kobieto!". Fan atakuje Steczkowską. Szybka riposta gwiazdy

Justyna Steczkowska poinformowała fanów o wygranym procesie sądowym z jednym z portali show-biznesowych. Jednak forma w jakiej to zrobiła wzbudziła mieszane uczucia.

Justyna Steczkowska wygrała w sądzie sprawę z jednym z portali show-biznesowych. Wyrok nie jest prawomocny, ale wokalistka i tak nie kryje radości. W instagramowym wpisie wyraziła wsparcie dla Mariny Łuczenko-Szczęsnej i wszystkich tych, którzy - tak jak ona - walczą z hejtem w sieci. Pieniądze wygrane w procesie ma zamiar przeznaczyć na cele charytatywne.

Kochani! Takie są fakty. Obejrzyjcie sobie Divę. Teraz trzymam kciuki za MaRinę i za wszystkich tych, którzy mają dosyć hejtu i rozumieją, że zmienianie świata zawsze zaczynamy od siebie. A kiedy zaczynamy przyglądać się sobie, to nie w smak nam ocenianie innych, bo doskonale widzimy jak bardzo niedoskonali jesteśmy, choć niewątpliwie wyjątkowi. Każdy z nas ma dla świata coś więcej, niż niszczenie ludzi w imię "złotego cielca".

Forma, w jakiej przekazała szczęśliwą dla niej informację, nie przez wszystkich została jednak zrozumiana. Poszło m.in. o słowo "diva".

A to ty się za "divę" uważasz? Zejdź na ziemię kobieto.

Steczkowska odpowiedziała na zaczepkę:

Właśnie się nie uważam. Tak jestem opisywana przez media bez mojej akceptacji (jak to zwykle z mediami bywa). Dlatego postanowiłam śmiać się z siebie, bo dystansu mi nie brakuje. Ty też "zjedz batona" i zejdź na ziemię. Wtedy możemy pogadać.

Inni z kolei skrytykowali film załączony do wiadomości. Wokalistka użyła w nim filtru deformującego twarz chętnie stosowanego m.in. przez Katarzynę Nosowską. Internauci uznali nie tylko, że jej wypowiedź to jeden wielki bełkot, ale też "naśladowanie" koleżanki po fachu.

O nie, Kaśki sposób. Nie idź tą drogą.

Kopiowanie Nosowskiej!

Kochana moja. Po co miałabym kopiować Kasię Nosowską, która jest jedyna cudowna i niepowtarzalna, skoro mam swoją własną głowę. Jeśli jesteś jej wielką fanką to mnie to naprawdę cieszy i polecam Ci jej książkę "A ja żem jej powiedziała...". A jeśli nie rozumiesz co powiedziałam, to Ci powtórzę w prostych słowach, że cieszy mnie fakt, że wygrałam z największym hejterskim portalem, a pieniądze, które wygrałam w tej sprawie trafiają prosto z konta portalu na fundacje.

Nie tylko Justyna Steczkowska walczy z hejtem

Fakt, że Steczkowska wspomniała o Marinie, nie jest przypadkowy. Żona Wojciecha Szczęsnego niedawno zapowiedziała, że w związku z serią hejterskich artykułów na jej temat, ma zamiar iść do sądu. Wsparcia wokalistce, która jest obecnie w zaawansowanej ciąży, udzieliła m.in. Doda w swoim przemówieniu podczas gali Plejady.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (35)
Fan do Steczkowskiej: Ty się za "divę" uważasz? Zejdź na ziemię kobieto! Zupełnie jej nie zrozumiał. Szybka riposta gwiazdy
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 17

  A kto powiedział ze Nosowska ma monopol? Przecież ta aplikacja jest dostępna dla całego świata :):):)

 • Gość: zix

  Oceniono 9 razy 9

  Media to maja podwójna moralność, a raczej nie maja jej wcale. Hejtuja bez opamiętania, hejtować pozwalają, a potem piszą taki artykuł. No kurde czego to się nie robi dla kasy. Wstyd dla Was.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 11 razy 9

  Plotek ty czytaj ze zrozumieniem. Na kilkadziesiąt komentarzy dwa są niepozytywne. A Ty te dwa przekazujesz innym. I kto tu jest hejterem obłudniku?

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 31 razy 9

  GRATULUJĘ PANI JUSTYNO.Chamstwu i zakompleksionym hejterom mówimy zdecydowane nie.Pozdrawiam Panią serdecznie.

 • Gość: Tamara

  Oceniono 18 razy 8

  Aby było więcej takich wygranych ,jeśli komuś niewyszlo w życiu ,to niepowod żeby się na kimś wyzywać ,hejter kojarzy mi się z osobą której gdzieś tam pewnie niewyszlo w życiu ,i znalazł sposób na życie ,gnębienie innych hejtem .

 • Gość: Marta88

  Oceniono 19 razy 7

  Byłam na kilku jej koncertach w ciągu dwóch ostatnich lat i byłam pod wielkim wrażeniem skali głosu, kreacji, muzyki i ogólnie super!!! Jej koncerty, to wielkie widowiska... Polecam w szczególności Koncert Muzyki Filmowej :) Miłego dnia ludziska i mniej hejtu!!!

 • maxwywar2

  Oceniono 18 razy 6

  Tylko polskim niedorobionym k....m i życiowym zerom przeszkadza wszystko i wszyscy więc za cel zycia przyjeli opluwanie innych bo sami są g... warci.

 • Gość: KAS

  Oceniono 13 razy 5

  A słyszałeś jej wykonanie DIVA DANCE? Obłęd! Po prostu jak prawdziwa diva operowa!!! Pięknie

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  prawda jest taka,ze to media sa winne ,ze ludzie tacy jak marina,steczkowska i wiele innych osob jest obrazanych,nikt inny,ogladamy zdjecie z opisem i jedziemy ile wlezie,byle dosunac,byle mocniej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX