Doda wykorzystała przemówienie, by mówić o Marinie! "Lincz kobiety w zaawansowanej ciąży". Szczęsna komentuje

Doda podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odebrała nagrodę w kategorii "Metamorfoza roku". Z tej okazji wygłosiła ważne przemówienie, w którym poruszyła kwestię medialnego linczu na Marinie.

To kolejny rok z rzędu, kiedy Doda została nagrodzona statuetką Plejady. W zeszłym roku odbierając nagrodę wygłosiła 10-minutową przemowę, w której apelowała do polskiego show-biznesu - artystów i mediów, aby przestali się wzajemnie, często bezpodstawnie hejtować. W poniedziałek dziękując za tegoroczną statuetkę, stwierdziła, że nic się nie zmieniło. Nie ma zamiaru jednak przestać o zmiany walczyć.

W tamtym roku uraczyłam państwa 10-minutową przemową, gdzie prosiłam o to, abyśmy się wspierali. Apelowałam do mediów, aby przestały poniżać i wyśmiewać artystów - rozpoczęła Doda.

DodaDoda Screen z Plejada

Skupiła się na sytuacji, która miała niedawno miejsce pomiędzy Mariną a serwisem Pudelek. Piosenkarka, która spodziewa się dziecka, została obrażona w sposób wykraczający nie tylko poza granice dobrego smaku, ale także etyki dziennikarskiej, w jednym z ich artykułów. Wspomniała o tym TUTAJ.

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy powinniśmy zareagować - mówiła Doda.

Rabczewska-Stępień wezwała kobiety do solidarności i prosiła o wzajemne wspieranie się.

Marina komentuje przemowę Dody

Doda na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pokazała statuetkę. Podziękowała wszystkim za oddane na nią głosy. Pod spodem pojawił się komentarz Mariny, która doceniła przemowę piosenkarki i w ten sposób chciała wyrazić swoją wdzięczność za to, że laureatka podczas przemowy poruszyła jej sprawę.

Statuetka DodyStatuetka Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Doda i "Metamorfoza roku"

Doda zwyciężyła w plebiscycie, w którym głosowali czytelnicy Plejady w specjalnym plebiscycie. Za co została doceniona?

Oprócz działalności muzyczno-filmowej angażuje się też społecznie. Często odwiedza podopiecznych polskich domów dziecka czy szpitali dziecięcych. Niedawno otworzyła fundację "Bumerang", dzięki której pomaga kobietom prześladowanym przez mężczyzn - czytamy na stronie portalu.

Trzeba przyznać, że zachowanie Dody jest godne podziwu. Co sądzicie o jej przemowie?

AW

Więcej o: