Alżbeta Lenska przekazała fanom świetną wiadomość. Wróciła ze szpitala do domu! "Myślałam, że umrę, ale okazało się, że żyję"

Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Jej stan jest na tyle dobry, że lekarze wypisali ją ze szpitala.

Alżbeta Lenska dwa tygodnie temu przeszła poważną operację mózgu. Przez cały czas wspierał ją mąż, Rafał Cieszyński, który na Instagramie prosił o modlitwę dla żony.

Tydzień po zabiegu Lenska sama zdecydowała się opowiedzieć o swojej operacji mózgu. Dodała na Instagram pełen emocji wpis, w którym poinformowała fanów o tym, co się stało.

Teraz na Instagramie aktorki pojawiła się świetna wiadomość. Stan zdrowia Lenskiej jest na tyle stabilny, że lekarze wypisali ją ze szpitala. Aktorka z radością nagrała filmik, w którym podzieliła się tą informacją.

Wracam do domu ze szpitala. Okazało się, że jestem coraz zdrowsza, mam coraz więcej sił i że mogę wrócić do domu. Nie wiem, co się stało. Dlaczego to się stało. Myślałam, że umrę, ale okazało się, że żyję. Bardzo wam dziękuję wszystkim. Kocham was! - wyznała na InstaStories.

Aktorce towarzyszyła przyjaciółka i mąż. To wielkie szczęście, że może liczyć na wsparcie bliskich osób. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

MT

Więcej o:
Komentarze (21)
Alżbeta Lenska przekazała fanom świetną wiadomość. Wróciła ze szpitala do domu! "Jestem coraz zdrowsza, mam więcej sił"
Zaloguj się
 • Dnd Sjdjd

  Oceniono 28 razy 26

  Nawet z ogolona glowa wyglada pieknie i napewno jest bardzo szczesliwa.Zdrowia

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 20

  Bardzo ładna kobieta!!!!!! Dużo zdrówka dla Pani!!!!!

 • Gość: ala

  Oceniono 20 razy 16

  Pani życzymy tu wszyscy samego szczęścia, jest Pani piękna wewnętrz i na poza tym też :)

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  Miała mnóstwo szczęścia, że tętniak pękł w momencie, gdy była wśród ludzi, a nie np sama w domu. W drugim przypadku, najprawdopodobniej pisalibyśmy o niej w czasie przeszłym. Błyskawiczna reakcja związana z telefonem na pogotowie, uratowała jej życie.

 • Gość: Halina

  Oceniono 7 razy 7

  Wygrałaś, WYGRAŁAŚ!!!! JESTEŚ KOCHANA, SILNA I POTRZEBNA....I BARDZO ŚLICZNA W KAŻDEJ CHWILI :-)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 2

  Życzę Pani dużo zdrowia i oby ten uśmiech zawsze był na twarzy bardzo się cieszę że wszystko dobrze się skończyło wezmę z Pani przykład zacznę patrzeć na życie bardziej optymistycznie ...😉😀

 • Gość: Vuchc

  Oceniono 1 raz 1

  Zdrówka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX