Paparazzi śledzą każdy krok Meghan i Harry'ego. Udało im się zrobić nowe zdjęcie. Pierwsze niepozowane! Te miny mówią wiele

Paparazzi tylko czyhają na nowe zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry'ego. I skutecznie udało im się takie zrobić tuż po ślubie. Już krąży w sieci.

Odkąd księżna Meghan i książę Harry pobrali się, można odnieść wrażenie, że świat oszalał na ich punkcie. Niemal wszyscy oglądali transmisję z ich ślubu i oczekiwali newsów związanych z weselem.

Również pierwsze oficjalne wyjście młodej książęcej pary nie pozostało bez uwagi. Małżonkowie wybrali się wtedy na 70. urodziny księcia Karola. Okazuje się, że mają bardzo napięty grafik, bo na tym wyjściu się nie skończyło.

Dzień później odbyła się charytatywna uroczystość, którą uświetnili swoją obecnością. Fotoreporterom udało się uchwycić księżną Meghan i księcia Harry'ego, kiedy wyjeżdżali z Pałacu Kensington. Spójrzcie na ich miny - te uśmiechy sugerują, że para jest naprawdę bardzo szczęśliwa! 

Księżna i książę Sussex od razu po zawarciu związku małżeńskiego mieli w planach wyjechać w podróż poślubną. Z powodu natłoku obowiązków na razie nie doszło do wyjazdu. Ponoć chwilowo odpoczywają w domku w Cotswolds, w którym spędzali czas przed ślubem. Mówi się, że posiadłość spodobała im się na tyle, że postanowili ją zakupić.

MT

________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (20)
Paparazzi śledzą każdy krok Meghan i Harry'ego. Udało im się zrobić nowe zdjęcie. Pierwsze nieoficjalne! Te miny mówią wiele
Zaloguj się
 • Sam Sliding

  Oceniono 28 razy 24

  A jaką można mieć minę, skoro krok w krok podąża za nimi ta swołocz? Wszędzie szukacie drugiego dna, a stoicie tylko na jednym.

 • Gość: Pat

  Oceniono 39 razy 23

  A komentarze podczas transmisji ich zaślubin w PL telewizji i później na każdym portalu pokazuje jedno. Polska to kraj zazdrości ! Wszyscy czepiali się Meghan o byle co, fryzura nie taka makijaż nie taki.
  Wyglądała naturalnie pięknie ! Jest przepiękną i nie wiele jej trzeba. Dobrze jej patrzy z oczu i bije od Niej ogromna dobroć i ciepło.

 • Gość: Marzena

  Oceniono 24 razy 18

  Ładna Para ale mają ciężko - cały czas są pod kontrolą ciekawskich oczu.

 • Gość: andi

  Oceniono 15 razy 13

  A gdyby Meghan w tym momencie akurat wycierała nos z powodu kataru, w świat od razu poszędłby njus o pierwszej małżeńskiej awanturze...

 • Gość: fakiba

  Oceniono 15 razy 13

  widac ze sa zanipokojeni stanem praworzadnosci w Polsce i troj podzialem wladzy

 • Gość: grzes

  Oceniono 6 razy 6

  niesamowite wręcz fantastyczne

 • Gość: Uli

  Oceniono 5 razy 1

  Ale fenomen.... kupują suknię za milion z kasy podwladnych czyli ludzi ( bo przecież naród ich utrzymuje) A potem oddają na hospicjum i wszyscy kleszcza Ale gest! Haha...

 • patrze_na_was_z_gory

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe kiedy do redakcji Plotka wskoczy taki przyjemniaczek co we Francji i wyczysci te syfiarskie "dziennikarstwo". Spoleczenstwo jest juz totalnie zdebilale, ale to nie koniec bo upadek w najlepsze trwa.

 • Gość: @@---$$$-----

  Oceniono 5 razy 1

  ...... a kiedy s/ ex ta/śma ......
  .......m.in. ...... Z nocy poślubnej ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX