Paparazzi śledzą każdy krok Meghan i Harry'ego. Udało im się zrobić nowe zdjęcie. Pierwsze niepozowane! Te miny mówią wiele

Paparazzi tylko czyhają na nowe zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry'ego. I skutecznie udało im się takie zrobić tuż po ślubie. Już krąży w sieci.

Odkąd księżna Meghan i książę Harry pobrali się, można odnieść wrażenie, że świat oszalał na ich punkcie. Niemal wszyscy oglądali transmisję z ich ślubu i oczekiwali newsów związanych z weselem.

Również pierwsze oficjalne wyjście młodej książęcej pary nie pozostało bez uwagi. Małżonkowie wybrali się wtedy na 70. urodziny księcia Karola. Okazuje się, że mają bardzo napięty grafik, bo na tym wyjściu się nie skończyło.

Dzień później odbyła się charytatywna uroczystość, którą uświetnili swoją obecnością. Fotoreporterom udało się uchwycić księżną Meghan i księcia Harry'ego, kiedy wyjeżdżali z Pałacu Kensington. Spójrzcie na ich miny - te uśmiechy sugerują, że para jest naprawdę bardzo szczęśliwa! 

 

Księżna i książę Sussex od razu po zawarciu związku małżeńskiego mieli w planach wyjechać w podróż poślubną. Z powodu natłoku obowiązków na razie nie doszło do wyjazdu. Ponoć chwilowo odpoczywają w domku w Cotswolds, w którym spędzali czas przed ślubem. Mówi się, że posiadłość spodobała im się na tyle, że postanowili ją zakupić.

MT

________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: