57-letni Hugh Grant bierze ślub! "W końcu jest gotowy, żeby się ustatkować"

Najbardziej znany brytyjski kawaler bierze ślub! Hugh Grant ma pobrać się ze swoją partnerką, Anną Eberstein, jeszcze w tym miesiącu.

Hugh Grant jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale też chyba najsłynniejszym kawalerem w Wielkiej Brytanii. Związany był z wieloma kobietami, ma piątkę dzieci, ale dopiero teraz, w wieku 57 lat, zdecydował się ustatkować. Wybranką aktora jest 39-letnia Szwedka, Anna Eberstein. Para związana jest od 6 lat i mają trójkę dzieci.

Jak podaje brytyjski tabloid "The Sun", ślub ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, w  urzędzie Kensington i Chelsea, niedaleko posiadłości pary wartej 10 milionów funtów (około 50 milionów złotych). 

Hugh Grant i Anna EbersteinHugh Grant i Anna Eberstein Anthony Harvey/BAFTA/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Decyzją Granta są zaskoczeni nawet jego przyjaciele.

To jest dzień, którego nikt z jego przyjaciół się nie spodziewał. Niedługo zostanie emerytem i w końcu jest gotowy, żeby się ustatkować - mówi źródło tabloidu.

Lepiej późno niż wcale, prawda?

Hugh Grant i związki

Hugh Grant najdłużej spotykał się z Elizabeth Hurley (w latach 1987-2000). Związany był też m.in. Sandrą Bullock czy Drew Barrymore. W 1995 roku został aresztowany za publiczne uprawianie seksu oralnego z prostytutką w swoim samochodzie. Został wtedy skazany na dwuletni nadzór sądowy i 1180 dolarów grzywny.

Annę Eberstein poznał w londyńskim barze 6 lat temu i wtedy zaczęli się spotykać. Aktor ma piątkę dzieci - trójkę z Eberstein i dwójkę z poprzednią partnerką, Tinglan Hong.

OG

__________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: