57-letni Hugh Grant bierze ślub! "W końcu jest gotowy, żeby się ustatkować"

Najbardziej znany brytyjski kawaler bierze ślub! Hugh Grant ma pobrać się ze swoją partnerką, Anną Eberstein, jeszcze w tym miesiącu.

Hugh Grant jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale też chyba najsłynniejszym kawalerem w Wielkiej Brytanii. Związany był z wieloma kobietami, ma piątkę dzieci, ale dopiero teraz, w wieku 57 lat, zdecydował się ustatkować. Wybranką aktora jest 39-letnia Szwedka, Anna Eberstein. Para związana jest od 6 lat i mają trójkę dzieci.

Jak podaje brytyjski tabloid "The Sun", ślub ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, w  urzędzie Kensington i Chelsea, niedaleko posiadłości pary wartej 10 milionów funtów (około 50 milionów złotych). 

Hugh Grant i Anna EbersteinHugh Grant i Anna Eberstein Anthony Harvey/BAFTA/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Decyzją Granta są zaskoczeni nawet jego przyjaciele.

To jest dzień, którego nikt z jego przyjaciół się nie spodziewał. Niedługo zostanie emerytem i w końcu jest gotowy, żeby się ustatkować - mówi źródło tabloidu.

Lepiej późno niż wcale, prawda?

Hugh Grant i związki

Hugh Grant najdłużej spotykał się z Elizabeth Hurley (w latach 1987-2000). Związany był też m.in. Sandrą Bullock czy Drew Barrymore. W 1995 roku został aresztowany za publiczne uprawianie seksu oralnego z prostytutką w swoim samochodzie. Został wtedy skazany na dwuletni nadzór sądowy i 1180 dolarów grzywny.

Annę Eberstein poznał w londyńskim barze 6 lat temu i wtedy zaczęli się spotykać. Aktor ma piątkę dzieci - trójkę z Eberstein i dwójkę z poprzednią partnerką, Tinglan Hong.

OG

__________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (11)
Hugh Grant bierze ślub! "W końcu jest gotowy, żeby się ustatkować"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 16

  Lepiej późno niż później:D

 • Gość: Wieczny kawaler

  Oceniono 4 razy 2

  a mógł poczekać do emerytury

 • Gość: kk

  Oceniono 1 raz 1

  "Najsłynniejszy kawaler"?
  Gość ma od sześciu lat rodzinę, 5. dzieci, a wy nazywacie go kawalerem!!
  Swoją drogą, facet powinien zadbać o antykoncepcję, bo laski z zapładniania się z nim zrobiły sobie dochodowy biznes i robią sobie z nim dziecko już na pierwszej randce.
  Chince Tinglan Hong poznał w londyńskiej knajpie w styczniu 2011, a we wrześniu był już ojcem, ale związku z tego nie było, bo już dwa miesiące po narodzinach, w listopadzie 2011 spotykał się z niemiecką artystką, Elisą Schmidt, która na jego szczęście nie zaciążyła.. Widocznie też nie zaiskrzyło, bo już w lutym 2012 związał się ze szwedzką prezenterką Anną Elisabet Eberstein, która już we wrześniu 2012 urodziła mu syna, ale musiał w tym samym czasie zaliczyć przynajmniej jeden numerek z matką pierwszego dziecka, bo 5 msc. po tym, jak Eberstein dała mu syna, taki sam prezent dostał od Tinglan Hong - widocznie stwierdziła, że alimenty na jedno dziecko, to trochę mało.

  Z Eberstein jakoś się układa, bo doczekał się kolejnej dwójki dzieci, i jak widać, planuje ślub.
  Swoją drogą, rozrywkowy facet, ale niech lepiej pilnuje swoich plemników, bo skończy jak Jagger, którego w 2016 w wieku 74 lat jakaś kolejna chętna na łatwą kasę, urodziła mu jego ósme już dziecko, młodsze od najstarszego o 46 lat, a od dotąd najmłodszego o 18. Jagger jest od kilku lat pradziadkiem i postanowił, że musi się chronić przed kolejnymi ciążami i pojął decyzję o wazektomii.
  Jeśli już to zrobił, to dziewczyny będą niepocieszone:)

 • maxwywar2

  0

  Też tak zrobie. Trzeba korzystać z życia :)

 • Gość: Paulina87

  0

  Dalej ma w sobie 'to cos', moj ulubiony aktor 😉😉😉👍💪

 • alfred_hugecock

  Oceniono 5 razy -3

  Na pejsanizm przejdzie?

 • Gość: Autor

  Oceniono 7 razy -7

  On dostanie opiekunkę a ona kasę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX