Cezary Pazura odwołał występy z powodu stanu zdrowia. Teraz pokazał zdjęcie ze szpitala. Jest już po operacji

Cezary Pazura jest już po operacji. Na Instagramie pokazał zdjęcie ze szpitala. Jak udało się ustalić "Super Expressowi", aktor leczył chory kręgosłup.

Kilka dni temu Edyta Pazura, prywatnie żona, a zawodowo managerka Cezarego Pazury, poinformowała na Instagramie, że aktor odwołuje swoje występy z powodu nadchodzącej operacji. 

Szanowni Państwo. W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin - napisała.

Fani życzyli aktorowi dużo zdrowia i wielu zastanawiało się, o jaką operację chodzi. W weekend "Super Expressowi" udało się ustalić, że chodzi o kręgosłup.

Tak, Czarek ma chory kręgosłup. Ból czasem przenosi się nawet do ręki. Dlatego zdecydował się na operację - powiedziała znajoma Pazury.

Cezary PazuraCezary Pazura Instagram/czarekpazura

Wybór terminu operacji nie był przypadkowy. Edyta Pazura jest w zaawansowanej ciąży i już za kilka tygodni aktor będzie musiał pomagać partnerce w obowiązkach. A przy chorym kręgosłupie nawet noszenie dziecka na rękach bywa bardzo trudnym zadaniem.

Wiadomo, operacja to nic przyjemnego. Ale Czarek cieszy się, że po niej wszystko wróci do normy i będzie znów w pełni sił - dodała znajoma aktora w rozmowie z "SE".

Wygląda na to, że Pazura jest już po operacji. W niedzielę późnym wieczorem dodał na Instagram zdjęcie ze szpitala. Jego przyjaciele z teatru odwiedzili go z miłą niespodzianką.

Koledzy z teatru 6. piętro - dziękuję za wsparcie i odwiedziny. W szpitalu zaskoczenie! Wszystkim dziękuję, że trzymaliście kciuki. Pozdrawiam - podpisał zdjęcie.

 

W komentarzach fani dodawali Pazurze otuchy i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia.

Panie Czarku, wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim. Niech Pan się trzyma i spokojnie wraca do zdrowia. Serdecznie pozdrawiam :)

Świetnie, że się zdecydowałeś na tę operację, choć wierzę, że nie była to łatwa decyzja. Wybrałeś siebie, a życie Ci to na pewno wynagrodzi. Zdrowiej szybko byś już niedługi nosił dzieci na "barana". Pozdrawiam serdecznie.

Ałłła...Czarku, wracaj do zdrowia...Dzidzia za chwilę wpadnie na ten świat, siły trzeba mieć.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Edytę Pazurę, aktor ma wrócić do występów już w połowie maja. 

Plotek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

OG