Marika jest w ciąży. Wygadała się... Natalia Kukulska. Ups!

Natalia Kukulska podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" wygadała się, że Marika jest w ciąży.

Na kanapie "Dzień Dobry TVN" zasiadła Natalia Kukulska, która promuje obecnie swój utwór "Ostatnia prosta". 

Mam wrażenie, że nasze zasoby tu na Ziemi się kończą i powinniśmy jako cywilizacja spoglądać gdzieś wyżej i myśleć nie tylko o czubku własnego nosa - wyznała, opowiadając o temacie swojego utworu.

W trakcie rozmowy z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek, wokalistka opowiedziała także, jak uczy swoje dzieci bycia ekologicznymi. 

Coraz więcej takich nawyków warto byłoby mieć, jak np. zapalenie, gaszenie świateł. I to nie wynika z oszczędności. Gdyby każdy o tym myślał, na pewno byłoby łatwiej. Wiem, że świata nie zmienię, natomiast artystycznie wyrazić się o tym mogę - powiedziała.

Magda Mołek zapytała wokalistkę, kto napisał tekst do piosenki. 

Tekst napisałam wspólnie z Mariką, czyli Martą Kosakowską, która nomen omen będzie wkrótce mamą. Serdecznie ją pozdrawiam - wygadała się Kukulska. - Myślę, że ten temat będzie jej bardzo bliski - jak to dalej będzie, jakie nawyki przekazywać.

A pamiętacie, jak było ze ślubem Mariki? Wokalistka dwa lata temu pobrała się ze swoim partnerem w tajemnicy. I może nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby nie uzależniona od Snapchata i Instagrama Maffashion, która jeszcze w czasie ceremonii opublikowała w sieci zdjęcia sukni Mariki. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia wokalistki na Instagramie, mamy wrażenie, że ostatnio nosi luźniejsze ubrania. Widocznie nowinę o ciąży chciała utrzymać jak najdłużej w tajemnicy.

 

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy.

JT

Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd