Koroniewska chce poprawić figurę po ciąży. Została zaatakowana: Nie masz większych problemów? Błyskawicznie odpowiedziała

Joanna Koroniewska podzieliła się z użytkownikami Instagrama swoimi przemyśleniami na temat powrotu po figury sprzed ciąży. Nie wszystkim spodobało się to, co napisała.

Joanna Koroniewska w lutym urodziła drugą córkę, Helenę. Nie ukrywa, że uwielbia być mamą, a macierzyństwo daje jej wiele radości. Jednak nie wszystko jest idealne. Aktorka przyznała, że ciąża odbiła się na jej figurze.

Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje w białej, obcisłej sukience. Z sentymentem wspomina chwile, kiedy mogła bez problemu uprawiać sport.

Pięknych wspomnień czar. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę tak wyglądała, bo na razie mój jedyny kontakt ze sportem to obserwowanie z zazdrością w przerwie między karmieniem a usypianiem wysportowanych ciał moich koleżanek - napisała pod spodem.
 

Jej wpis nie wszystkim się spodobał. Jedna z internautek ją zaatakowała i zarzuciła, że najwidoczniej nie ma innych problemów.

Nie masz większych problemów? Tragedia! Ludzie mają gorsze problemy - napisała.

Na to odpisała jej Koroniewska. Zgodziła się z nią i świetnie zripostowała. W ten sposób rozpoczęła dyskusję.

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach, ale to media społecznościowe, a nie kozetka u psychologa. Nie rozumiem po co tyle jadu od rana? Wysyłam dobrą energię - napisała aktorka.
To nie jad. Same jesteście sobie winne. Mądrzy ludzie zajmują się czym innym, a nie tylko swoją figurą. Dobrze wyglądasz i po co się nakręcasz? - odpisała internautka.

Koroniewska poprosiła, żeby zakończyły tę "jałową dyskusję". Udało się i pożegnały się słowami "cześć".

 

Naszym zdaniem Joanna Koroniewska szybko wróci do formy. Spacery z córką, na które chodzi praktycznie codziennie, na pewno pomogą jej w zrzuceniu zbędnych kilogramów. A Wy jak myślicie? Koroniewska przesadza?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.