Agnieszka Włodarczyk rozstała się z partnerem. Długo trzymała to w tajemnicy. Znamy szczegóły

Agnieszka Włodarczyk znowu jest singielką. Z ostatnim partnerem, Gabrielem, rozstała się... we wrześniu! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw.

Zaledwie 9 miesięcy trwał ostatni związek Agnieszki Włodarczyk z jej ostatnim partnerem, żeglarzem Gabrielem. Do rozstania doszło we wrześniu, a aktorce udało się utrzymać informację o rozstaniu w tajemnicy. Aż do teraz.

Jak udało nam się dowiedzieć, partnerzy rozstali się w zgodzie.

To była ich wspólna decyzja - zdradziła w rozmowie z Plotkiem przyjaciółka aktorki.

Byli partnerzy utrzymują dalej świetny kontakt i nie mają do siebie żadnych pretensji. Dalej tworzą jedną "paczkę" i planują nawet wybrać się na rejs po Mazurach.

To się wydarzyło bez kłótni, bez wojen. Cały czas są ze sobą w kontakcie. Gabryś był nawet ostatnio razem z Agnieszką na obiedzie u jej mamy, która bardzo go polubiła. Umówili się też na wspólny rejs w wakacje po mazurskich jeziorach - dowiedzieliśmy się.

Agnieszka Włodarczyk z przyjaciółmiAgnieszka Włodarczyk z przyjaciółmi Instagram.com/ agnieszkawlodarczykofficial

Nauczona doświadczeniem

Związek Agnieszki i Gabriela nie był medialny. Aktorka nauczona doświadczeniem uznała, że nie będzie się obnosić z nową miłością. Dlatego rozstanie także udało im się utrzymać w tajemnicy. Od przyjaciółki aktorki dowiedzieliśmy się, że jeszcze nie spotkała nowej miłości.

Agnieszka jest singielką. Spędziła teraz święta na Sycylii z bratem i jego dziewczyną.

Najważniejsze, że żadna ze stron nie cierpiała i decyzja o rozstaniu była wspólna. Wierzymy, że aktorka wreszcie znajdzie odpowiedniego mężczyznę. Trzymamy kciuki!

AW