"M jak Miłość". Z serialu odchodzi kolejna aktorka. Przechodzi do konkurencyjnej produkcji

Z "M jak Miłość" odchodzi Jowita Budnik, która wcielała się w postać teściowej Natalki. Aktorka przechodzi do "Na Wspólnej".

Z "M jak Miłość" znika Jowita Budnik, która od trzech lat wcielała się w postać Teresy Zarzyckiej, czyli mamy Franka. "Super seriale" donoszą, że teściowa Natalki nie okaże jej żadnego wsparcia po rozstaniu z Frankiem i zniknie z jej życia na dobre. Wiadomo już także, że sam Franek nie wróci do Grabiny (Piotr Nerlewski już jakiś czas temu odszedł z "M jak Miłość"). Jego związek z Natalką się rozpadnie, a ona wróci samotnie w rodzinne strony. 

Jowita Budnik jednak nie zniknie z ekranów telewizorów. Choć nie zobaczymy jej już w "M jak Miłość", widzowie będą mogli oglądać ją w "Na Wspólnej". Budnik wcieli się w postać Alicji Radzikowskiej, którą Roman zaprosi na randkę w imieniu brata. Ponoć jej bohaterka sporo namiesza w życiu innych.

ŁUKASZ GŁOWALA

Jowita Budnik 

Jowita Budnik jest bardzo uznaną polską aktorką. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w tak głośnych produkcjach, jak m.in. "Cicha noc" i "Ptaki śpiewają w Kigali".

Śledziliście jej wątek w "M jak Miłość"?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.