Marta Kaczyńska pierwszy raz publicznie od pojawienia się plotek o ślubie i ciąży. Bezskutecznie zakrywała brzuch

Marta Kaczyńska wręczała w poniedziałek nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego. To było jej pierwsze publiczne wyjście od czasu pojawienia się plotek o jej trzecim ślubie i ciąży.

Marta Kaczyńska pojawiła się w poniedziałek na uroczystości wręczenia nagrody im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ubrana w ciemny, prążkowany kostium i białą bluzkę z żabotem wyraźnie starała się maskować ciążę, ale niestety bezskutecznie. Zaokrąglony brzuch jest najlepszym potwierdzeniem plotek, które pojawiły się w zeszłym tygodniu: Kaczyńska za kilka miesięcy trzeci raz zostanie mamą. Ojcem dziecka jest biznesmen, Piotr Zieliński. Para w najbliższym czasie planuje wziąć ślub, który ma być bardzo nietypowy

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na poniedziałkowej ceremonii Kaczyńska siedziała w towarzystwie wuja, Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego, któremu wręczała nagrodę. Oprócz nich w uroczystości wzięli udział m.in. marszałek Sejmu Marek Kuchciński, minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.