Marta Kaczyńska wychodzi za mąż. To ma być nietypowy ślub

Martę Kaczyńską czekają poważne zmiany w życiu. Według ostatnich doniesień kobieta planuje niestandardowy ślub i, co więcej, spodziewa się dziecka.

Jak podaje "Fakt", Marta Kaczyńska ma ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest biznesmen, Piotr. Para spotyka się już od dłuższego czasu, ich wspólne romantyczne zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ. Poznali się podczas zawodów hippicznych. Ukochany Kaczyńskiej jest właścicielem szkółki jeździeckiej dla dzieci w podwarszawskim Piasecznie. Z informacji portalu wynika jednak, że będzie to dość niestandardowy ślub.

Marta Kaczyńska już dwa razy wychodziła za mąż. Najpierw w 2003 roku wzięła ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim. 4 lata później wyszła za mąż za Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 roku po 9 latach małżeństwa.

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem – cytuje słowa informatora z otoczenia rodziny Kaczyńskich portal "Fakt".

Z informacji tej samej osoby wynika, że Marcie Kaczyńskiej zależy, żeby żyć w zgodzie z przykazaniami bożymi i stara się też przekonać do tego samego swoich bliskich.

Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą - tłumaczy decyzję Kaczyńskiej ten sam informator.

Nietypowy ślub

Jeśli wierzyć doniesieniem informatora, Marta Kaczyńska planuje wziąć tzw. ślub jednostronny. Ma być to ceremonia kameralna, w gronie najbliższych.

Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii – powiedział.

Podczas ślubu tylko Marta Kaczyńska wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: "Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”.

Data ślubu nie jest jeszcze znana. Marta Kaczyńska spodziewa się ponoć swojego 3. dziecka, które ma przyjść w sierpniu tego roku. Ukochany kobiety, który sam ma trójkę potomstwa z poprzedniego małżeństwa, poznał już Jarosława Kaczyńskiego podczas zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Prezes PiS podobno wie o ślubie i akceptuje wybory bratanicy.

AG

Więcej o:
Komentarze (423)
Marta Kaczyńska wychodzi za mąż. To ma być nietypowy ślub
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 556 razy 546

  "Marcie Kaczyńskiej zależy, żeby żyć w zgodzie z przykazaniami bożymi"
  Czy to jest tekst z kabaretu? :D

 • sara01012010

  Oceniono 298 razy 294

  Unieważnione zawarte w kościele ,skonsumowane, małżeństwo ! Ho ho. Bóg nie grzmi.

 • Gość: goplana

  Oceniono 276 razy 266

  a który to już ślub tej wiecznej panny ze świętej rodziny Kaczorków

 • Gość: Phi

  Oceniono 203 razy 195

  Niech PiS nie uczy Polaków moralności. Przykład idzie z tej katotalibskiej rodzinki.....

 • japka_putina

  Oceniono 195 razy 187

  Gó... warte są przysięgi wierności do grobowej deski składane przez kobietę, która częściej zmienia mężów, niż niejeden Kowalski zmienia samochody.

 • forumologin

  Oceniono 175 razy 173

  wow. w sumie nawet nie wiem co napisac. rozmiar hipokryzji u pani Marty mnie przygniotl.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX