Ślub to nie koniec zmian w jej życiu. Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka? "Ma termin porodu na połowę sierpnia"

Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka. Według najnowszych doniesień na świat ma przyjść jej trzecia córka.

Portal "Fakt" informował dzisiaj, że Martę Kaczyńską czekają poważne zmiany w życiu. Kobieta bowiem planuje ponownie wyjść za mąż. Ma to być nietypowy ślub, o którym możecie przeczytać TUTAJ. Co więcej, portal zasugerował również, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego spodziewa się dziecka.

"Pudelkowi" udało się dotrzeć do osoby z otoczenia Marty Kaczyńskiej i potwierdzić, że jest ona w ciąży. Z informacji portalu wynika, że dziecko będzie płci żeńskiej, a kobieta jest w 4. miesiącu ciąży. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest już szczęśliwą mamą dwóch córek: 9-letniej Martynki i 13-letniej Ewy. 

Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na stryja i wyborców PiS - zdradza informator "Pudelka".

Pierwsze spekulacje o tym, ze Marta Kaczyńska może być w ciąży pojawiły się już w grudniu 2017 roku. Ojcem dziecka miałby być jej obecny partner, Piotr. Para spotyka się od roku i mimo krótkiego kryzysu, pozostaje w szczęśliwym związku.

AG

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Więcej o: