Nie tylko Bohosiewicz sprzedaje używane ubrania. Taniej niż w sklepie? Wręcz przeciwnie. Hitem są brudne buty i znoszona bielizna

Polscy celebryci coraz chętnie organizują wyprzedaże swoich używanych ubrań. Większość z nich robi to w Internecie, inni organizują specjalnie wydarzenia, podczas których mogą spotkać się z fanami. Teraz do tego zaszczytnego grona przedsiębiorczych dołączyła Maja Bohosiewicz, która sprzedaje ubrania z sieciówek w cenach sklepowych oraz swoją bieliznę.
Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Instagram/majabohosiewicz

Maja Bohosiewcz

Maja Bohosiewicz zdradziła ostatnio, co robi z ubraniami swoich dzieci - te tańsze oddaje potrzebującym, a droższe - sprzedaje. Jej postawa została ostro skrytykowana przez fanki. 

Okazuje się jednak, że Maja zarabia nie tylko na dziecięcych ubrankach, ale też chętnie sprzedaje swoje. To, co zastanawia, to ich ceny.

Maja sprzedaje tam używane ubrania z sieciówek, które w podobnej cenie możemy spokojnie kupić na wyprzedażach np. spodnie z H&M za 135 zł czy kamizelka z Zary za 70 zł.

Ubrania Mai Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz
Screen z vinted.pl

Na stronie Maja sprzedaje też bluzę popularnej firmy streetwearowej, PLNY Lala. Koszt nowej? 74,70 zł (bluza jest ze starej kolekcji, więc jest na wyprzedaży). Cena u Mai? 200 zł. Decyzja należy do Was.

Ubrania Mai Bohosiewicz
Screen z vinted.pl

Bluza PLNY Lala
Screen z holahola.pl

Dla chętnych są też sandałki z DeeZee za 100 zł. Dosyć wygórowana cena, jak na używane buty ze sklepu, gdzie nowe kosztują jakieś 100-150 zł.

Ubrania Mai Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz
Screen z vinted.pl

Oprócz tego wśród rzeczy Mai znajdziemy też bieliznę modelującą czy koszulę nocną. Ale naszą największą uwagę zwróciła.. komplet bielizny z Victoria's Secret za 150 zł. 

Ubrania Mai Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz
Screen z vinted.pl

Chcielibyście nosić bieliznę po Bohosiewicz?

Sara Boruc Sara Boruc Instagram/saraborucmannei_real

Sara Boruc

Sara Boruc na brak pieniędzy raczej nie narzeka. Źródłem dodatkowego zarobku są dla niej wyprzedaże szafy na Instagramie. Sprzedaje tam głównie buty i torebki. Udało jej się pozbyt nawet pary klapków Chanel za 2100 zł, które w sklepie internetowym kupimy za niecałe 250 zł więcej. Może kupił je prawdziwy fan?

Buty Sary Boruc, Sara Boruc-Mannei
Instagram/stillcoolby_sin

Niestety nie wszystkie modele cieszą się powodzeniem. Sarze od kwietnia 2017 nie udało się sprzedać butów Chanel z czarną od brudu wkładką, wycenionych na 700 zł.

Buty Sary Boruc, Sara Boruc-Mannei
Instagram/stillcoolby_sin

Podobny los spotkał botki z rozwalonym zamkiem, które nadal czekają na szczęśliwego nabywcę.

Buty Sary Boruc, Sara Boruc-Mannei
Instagram/stillcoolby_sin

Dominika Zasiewska Dominika Zasiewska Instagram/the_real_watergirl

Dominika Zasiewska "Wodzianka"

Mistrzynią sprzedaży internetowej jest Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka. Celebrytka na swoim Facebooku sprzedaje bowiem nie buty, lecz kartony po nich

Dziewczyny! Która potrzebuje trochę lansu w garderobie i chce kupić pudełka po butach/torebkach/szalikach i torby zakupowe LV? Wysyłka 24h. Mam do sprzedania jeszcze opakowania i torby Gucci i D&G jakby co - napisała.

Dominika Zasiewska
Facebook.com/Dominika Zasiewska

Podobno za taki karton po butach można dostać nawet 500 zł. To jest interes!

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na jednym z portali wystawiła na aukcję swoje ubrania, buty i dodatki. Niestety, tanio nie jest, ale tutaj chociaż rzeczy są tańsze niż w butikach czy sklepach internetowych.

wyprzedaż Siwiec
screen/depop.com/nath_s

wyprzedaż Siwiec
screen/depop.com/nath_s

Co ciekawe, możecie też kupić od Natalii prawdziwe futro, a całość pieniędzy zostanie przeznaczona na schronisko dla zwierząt.

wyprzedaż Siwiec
screen/depop.com/nath_s

Magdalena Ogórek Magdalena Ogórek KAPIF.pl

Magdalena Ogórek

Do grona przedsiębiorczych kobiet robiących interes na używanych ubraniach dołączyła też Magdalena Ogórek. Na Facebookowej grupie wystawiła na sprzedaż swoje markowe ubrania, które jej się znudziły, czy też buty zamówione w złym rozmiarze. 

Magdalena Ogórek wyprzedaje szafę na Facebooku
Facebook

Magdalena Ogórek wyprzedaje szafę na Facebooku
Facebook

Co ciekawe, wcześniej zarzuciła Hannie Lis, że 'jej jedyną życiową ambicją jest zostanie szafiarką'. Przyganiał kocioł garnkowi?

Doda Doda Artur Zawadzki/REPORTER / REPORTER

Doda

Kilka miesięcy temu wyprzedaż swoich ubrań zrobiła też Doda. Informator "Faktu" donosi, że mogła na tym zarobić nawet 30 tysięcy złotych.

Ceny będą zaczynały się już od kilkunastu złotych, bo wiele rzeczy jest z sieciówek. Ale na wyprzedaż trafią też markowe perełk,i takie jak szpilki Dolce&Gabbana czy balerinki Valentino, które zostaną wystawione za grube tysiące - dowiedział się "Fakt" jeszcze przed startem akcji.

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka sprzedawała swoje ubrania. Niestety, nie wszystkim spodobało się to, że nie zamierza oddać rzeczy na cele charytatywne.

Zamiast oddać na aukcje na cele charytatywne... Przykre, ze śmie robić jakieś obniżki 40%. Wstydziłaby się naprawdę.

Doda nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Człek szlachetny wymaga od siebie, człek małostkowy od innych.

Doda wyprzedaje ubrania
Instagram/dodaqueen

Honorata Skarbek Honorata Skarbek WBF

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek już od dawna sprzedaje niepotrzebne jej ubrania. Początkowo dodawała je na Allegro, później na innych serwisach, typowo modowych. 

Honorata Skarbek wyprzedaje szafę
Facebook/Honorata Skarbek

Honorata Skarbek wyprzedaje ubrania
Screen z lamoda.pl

Ostatnio robi to głównie na Snapchacie, co nie umyka uwadze twórcom fanpage'a Vogule Poland, który regularnie przekazują to swoim fanom. Honka musi im być bardzo wdzięczna!

Adam Fidusiewicz Adam Fidusiewicz Instagram/adamfido

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz nie szuka zarobku na używanych rzeczach. Jednak przy okazji porządków w mieszkaniu, postanowił oddać kilka niepotrzebnych mu rzeczy. Ogłoszenie zamieścił na jednej z grup na Facebooku i bardzo szybko znalazł chętnych. Nic dziwnego, sami chcielibyśmy chlebak od Adama!

Adam Fidusiewicz oddaje rzeczy
Screen z Facebook.com

Adam Fidusiewicz oddaje rzeczy
Screen z Facebook.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.