Takiego show na ślubie Harry'ego i Meghan nikt się nie spodziewał. Specjalnie dla nich reaktywuje się legendarny girlsband

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie wydarzeniem roku. Ale tego, co Mel B zdradziła w amerykańskim talk show, zapewne nikt się nie spodziewa.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja i niewątpliwie będzie jednym z największych wydarzeń tego roku. W mediach regularnie pojawiają się nowe szczegóły dotyczącego tego dnia, ale najnowsza wiadomość przebija każdą poprzednią.

We wtorek Mel B była gościem amerykańskiego programu "The Real".

Kiedy jedna z prowadzących, Loni Love, spytała ją, czy zna kogoś, kto idzie na ślub Harry'ego i Meghan, odpowiedziała: 

Ja idę.

Podekscytowane prezenterki zaczęły krzyczeć i dopytywać Mel B o szczegóły. Piosenkarka zdradziła, że wszystkie 5 członkiń Spice Girls dostały zaproszenie na ślub. 

Dalej padło pytanie o charakter zaproszenia girlsbandu.

Czy Spice Girls będą występować na ceremonii? - spytała Love.

Mel B nie odpowiedziała, ale wymownie westchnęła i spojrzała w dół. Dla prezenterek wszystko stało się jasne a bezsilna Mel B westchnęła i rozrzuciła kartki, które miała przed sobą.

Muszę już iść. Zostanę zwolniona - zażartowała na koniec.
embed

Fragment wywiadu możecie obejrzeć poniżej.

 

Przypominamy, że plotki o reaktywacji Spice Girls pojawiły się na początku lutego po tym, jak Victoria Beckham wrzuciła wspólne zdjęcie.

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle wydaje się być idealną okazją do reaktywacji legendarnego girlsbandu. Myślicie, że informacje zostaną oficjalnie potwierdzone? Czekamy!

OG