Sławomir zarabia krocie, a jakim samochodem jeździ? To duże zaskoczenie. Na takie auto stać prawie każdego

Sławomir, pomimo rosnącej popularności, wciąż pozostaje skromnym człowiekiem. Dowodem na to może być samochód, którym gwiazdor podróżuje razem z żoną.

Sławomir Zapała szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu. Swoją popularność zawdzięcza hitowi "Miłość w Zakopanem". Chyba nie ma w Polsce osoby, który by nie znała słów do tej piosenki. Potem wokalista wystąpił podczas Sylwestra TVP, gdzie podbił serca publiczności, a teraz razem z żoną będzie prowadził w TVP2 nowy program muzyczny "Big Music Quiz". Pomimo coraz większej popularności, licznych sukcesów, a co za tym idzie większej ilości gotówki, Sławomirowi nie odbija woda sodowa. Wręcz przeciwnie! Dowodem na to może być chociażby jego samochód.

ZOBACZ SAMOCHÓD SŁAWOMIRA<<<

Wydawać by się mogło, że Sławomir będzie jeździł, jak inne gwiazdy, najlepszymi, najnowszymi modelami luksusowych marek samochodowych. Nic bardziej mylnego! Wokalista wciąż porusza się swoim starym, czerwonym... Golfem 3. Cena takiego auta to zaledwie kilka tysięcy złotych. Zaskoczeni? My tak! Brawo za skromność!

AG

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Komentarze (45)
Sławomir zarabia krocie. Nie zgadniecie, jakim samochodem podróżuje z żoną
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 58 razy 48

  Przecież ten samochód to jeden z elementów jego stylówy. Jak durna fryzura i ciuchy. Ale skad takie glaby jak w Plotku mogą rozumieć ironię i pastisz. Tępaki.

 • spyderman2

  Oceniono 33 razy 23

  miał pomysł, znalazł lukę a jako aktor dobrze odgrywa swoją role więc ma kasę. golf3 to element jego wizerunku, skoro redaktory tego nie pojmują to pisowskie gamonie tymbardziej

 • kanonia1939

  Oceniono 23 razy 15

  Ludzie, dlaczego uparcie upowszechniacie tandetę? Naprawdę suweren spragniony kiczu?

 • Gość: Yogi

  Oceniono 18 razy 14

  Sławomir Zapała,jego wizerunek sceniczny,golf 3 to gra aktorska, facet czuje się w tym jak ryba w wodzie i bardzo dobrze. Życzę powodzenia i chcemy więcej.Zdrówka życzę 😃

 • Gość: JestemGościem

  Oceniono 18 razy 14

  Sławomir jest postacią stworzoną przez aktora, jest formą komedii-rozrywki, Pan ten się nie "lansuje" tylko odtwarza rolę naprawdę przyjemnej i miłej postaci, a samochód jest częścią. Nie bez powodu do teledysków zapraszane są takie osoby jak Pani Socha czy zespół VOX. Co mądrzejsi ludzie zrozumieją, że jest to prześmiewczy, rozrywkowy performance.

 • Gość: ..

  Oceniono 13 razy 13

  to posiadacz samochodu dla ludu

 • Gość: ...

  Oceniono 6 razy 6

  Od niedawna piosenkarz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX