Sławomir zarabia krocie, a jakim samochodem jeździ? To duże zaskoczenie. Na takie auto stać prawie każdego

Sławomir, pomimo rosnącej popularności, wciąż pozostaje skromnym człowiekiem. Dowodem na to może być samochód, którym gwiazdor podróżuje razem z żoną.

Sławomir Zapała szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu. Swoją popularność zawdzięcza hitowi "Miłość w Zakopanem". Chyba nie ma w Polsce osoby, który by nie znała słów do tej piosenki. Potem wokalista wystąpił podczas Sylwestra TVP, gdzie podbił serca publiczności, a teraz razem z żoną będzie prowadził w TVP2 nowy program muzyczny "Big Music Quiz". Pomimo coraz większej popularności, licznych sukcesów, a co za tym idzie większej ilości gotówki, Sławomirowi nie odbija woda sodowa. Wręcz przeciwnie! Dowodem na to może być chociażby jego samochód.

ZOBACZ SAMOCHÓD SŁAWOMIRA<<<

Wydawać by się mogło, że Sławomir będzie jeździł, jak inne gwiazdy, najlepszymi, najnowszymi modelami luksusowych marek samochodowych. Nic bardziej mylnego! Wokalista wciąż porusza się swoim starym, czerwonym... Golfem 3. Cena takiego auta to zaledwie kilka tysięcy złotych. Zaskoczeni? My tak! Brawo za skromność!

AG

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!