Justyna Żyła odpowiedziała na post męża. "Piotrek, to nie pisałeś ty". Na tym nie koniec

Piotr Żyła opublikował w poniedziałek wymowny wpis, w którym odniósł się do słów jego żony o rozstaniu. Skomentowała go Justyna Żyła.

W ostatnich dniach polski show-biznes żyje rozstaniem Piotra i Justyny Żyłów. Żona skoczka w miniony weekend opublikowała na swoim Instagramie serię emocjonalnych wpisów, w których oznajmiła, że została porzucona przez męża. W poniedziałek do sprawy odniósł się sam skoczek. 

No i tak w życiu jak sporcie - nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Piotr Żyła.

Na powyższy post żona Żyły nie pozostała obojętna. 

Piotrek, to nie pisałeś ty - po pierwsze, a po drugie - sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia - skomentowała post Justyna Żyła.

Komentarz Justyny ŻyłyKomentarz Justyny Żyły Screen / Instagram / Piotr Żyła

Mamy wrażenie, że ta telenowela się nie skończy... A wy co o tym myślicie?

Justyna Żyła

Justyna Żyła (wcześniej Lazar) jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

MM

Więcej o: