Kylie Jenner poinformowała, że znika ze Snapchata. Tym jednym wpisem sprawiła, że firma traci miliardy

Kylie Jenner jednym wpisem na Twitterze sprawiła, że aplikacja Snapchat straciła na wartości rynkowej prawie 2 miliardy dolarów.

Kylie Jenner umieściła na Twitterze wpis, w którym oznajmiła, że rezygnuje z korzystania z aplikacji Snapchat. Jej decyzja okazała się zabójcza dla właścicieli. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin akcje spółki spadły o 6 proc., a firma straciła na swojej rynkowej wartości aż 1,7 mld dolarów. 

Czy ktoś jeszcze nie odpala już Snapchata? Czy to tylko ja… Och, jakie to smutne - napisała.

Większość komentujących przyznało się, że już dawno zrezygnowali ze Snapa. Pojawiają się także głosy fanów Kylie, którzy "nie mogą uwierzyć, że nie będzie się ona tam pojawiać już tak często".

Wpis Kylie Jenner, którą obserwują 24,5 mln osób, szybko się rozprzestrzenił. Samych udostępnień ma już ponad 57 tys. oraz jest polubiony 311 tys. razy.

To się nazywa moc prawdziwego influencera - twierdzą komentatorzy.

Spadków nie powstrzymał nawet jej kolejny wpis, w którym zapewniła, że nadal ceni sobie tą aplikację.

Kylie Jenner

Śmiało można stwierdzić, że 20-letnia Kylie Jenner jest najbogatsza z rodziny Kardashianów. Celebrytka znana jest z udziału w programie E! "Z kamerą u Kardashianów". W 2016 roku założyła własną markę Kylie Cosmetics, której wartość w 2017 roku była szacowana na 420 milionów dolarów. Eksperci szacują podobno, że do 2022 roku wartość firmy kosmetycznej Kylie Jenner przekroczy miliard dolarów.

Poza tym od 6 sierpnia 2017 roku ma własny program "Life of Kylie". W lutym urodziła pierwsze dziecko, córkę Stormi Webster, której ojcem jest Travis Scott. Ciążę przez cały okres trzymała w tajemnicy, gdyż zależało jej na spokoju i bezpieczeństwie.

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.