Telekamery 2018. Zwycięzca w kategorii "Aktor" zostawił konkurentów daleko w tyle. Wiemy, co jeszcze działo się na gali

W Arkadach Kubickiego w Warszawie trwa właśnie gala Telekamer. Jesteśmy na miejscu! Bądźcie z nami.

22:15

To już koniec gali Telekamer 2018. Wszyscy laureaci zapozowali razem na scenie. Dziękujemy, że byliście z nami! 

22:05

To już ostatnia kategoria. Telekamerę "Tele Tygodnia" 2018 otrzymała Maja Ostaszewska.

To jest moja kolejna Telekamera. Poprzednią dostałam za "Przepis za życie", dziękuję za to zaufanie Edwardzie. Dziękuję wszystkim raz jeszcze (...) Jesteśmy tu ponad podziałami. Fantastycznie jest zarażać ludzi entuzjazmem, ale równie ważne jest to, żebyśmy mówili o tym, co jest złe. Nie możemy się zgadzać na agresję i ksenofobię, która coraz bardziej występuje w naszych kraju - mówiła Maja Ostaszewska.

22:00

Kategoria "Aktor". 3. miejsce - Krystian Wieczorek, 2. - Maciej Zakościelny. Laureatem został Mikołaj Roznerski, który zdobył aż 66% głosów!  

Trochę się denerwuję, bo założyłem się o dużo forsy, że nie dostanę tej nagrody, więc przepraszam Państwa, ale muszę iść do bankomatu - żartował Roznerski.

21:50

Czas na trzy ostatnie, ale najważniejsze kategorie. Głosujący zdecydowali, że nagrodę w kategorii "Serial" otrzymuje "Diagnoza". Statuetkę wręczyła Anna Dereszowska, która nie kryła swojego zadowolenia z powodu nagrody dla show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

21:34

Przyszła pora na Złote Telekamery 2018 (aby ją otrzymać, trzeba mieć na koncie trzy statuetki). Statuetkę otrzymali twórcy serialu "Na sygnale". Drugą statuetkę odebrała Barbara Kurdej-Szatan, a kolejną - Michał Żebrowski. 

Dziękuję przede wszystkim telewidzom, za te trzy lata z tymi nagrodami. To była wspaniała przygoda. Ta Złota Telekamera mówi mi: pani już dziękujemy - zażartowała ze sceny aktorka.

21:26

Nagrodę w kategorii "Prezenter informacji" wręczył Piotr Kraśko, który podkreślił, jak ważny jest ten zawód. Statuetkę otrzymała Anita Werner. Na 2. miejscu uplasował się Tomasz Wolny, a na 3. Danuta Holecka.

Ludziom z pracy dziękuję, że możemy tworzyć prawdę całą dobę - powiedziała laureatka. 

21:17

Margaret na scenie ogłosiła, że najlepszym programem rozrywkowym został program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jesteście jedynym programem, który wygrał z programem "Rolnik szuka żony" - zauważyła Agnieszka Cegielska. 

21:10

Na scenie pojawił się Robert Janowski, który wręczył nagrodę w kategorii "Juror". Pierwsze miejsce zajął Michał Szpak. Statuetkę w jego imieniu odebrała siostra muzyka.

Michał nie mógł się pojawić z powodów swoich obowiązków. Przebywa teraz w trasie. Dziękuję w jego imieniu i jestem z niego dumna - powiedziała ze sceny.

21:05

Kategoria "Serial paradokumentalny". Decyzją widzów najlepszym serialem tego gatunku jest "Lombard. Życie pod zastaw". Statuetkę w tej kategorii wręczyła Maria Szabłowska.

Szkoda, że nie można oglądać wszystkich państwa w telewizji - powiedziała do zgromadzonych gości.

21:00

Barbara Kurdej-Szatan wręczyła statuetkę Filipowi Chajzerowi, który został "Nadzieją telewizji". Na dziennikarza oddano aż 53% głosów. 3. miejsce zajęła Sylwia Dekiert, a 2. miejsce Izabella Krzan.

20:55

Czas na kategorię "Komentator sportowy". Nagrodę w tej kategorii otrzymał Dariusz Szpakowski. 

20:50

Telekamerę 2018 w kategorii "Prezenter pogody" zdobyła Marzena Słupkowska, która nie pojawiła się na gali z powodu choroby.

20:40 

3. miejsce Marta Manowska, 2. miejsce Tomasz Kammel, laureatką w kategorii "Osobowość telewizyjna" została Martyna Wojciechowska.

20:35

Galę prowadzą Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Gala Telekamer rozpoczęła się od wspomnienia pierwszego numeru "Tele Tygodnia".

20:30

Przybyłych gości przywitał zespół Sound'n'Grace.

19:55 

Już za kilka chwil rozpocznie się gala Telekamer 2018. W tym roku rozdania statuetek nie będzie można obejrzeć w telewizji. Nasza redakcja jest na Zamku Królewskim w Warszawie i będzie specjalnie dla Was relacjonować wydarzenie na żywo. Arkady Kubickiego już prawie całkiem zapełnili zaproszeni goście. Zdjęcia wszystkich na czerwonym dywanie zobaczycie TUTAJ. Już za chwilę poznam laureatów w następujących kategoriach: Aktor, Aktorka, Serial, Osobowość telewizyjna, Prezenter informacji, Prezenter pogody, Komentator sportowy, Juror, Program rozrywkowy, Serial fabularno-dokumentalny i Nadzieja telewizji. Bądźcie z nami!

JT

Więcej o:
Komentarze (14)
Telekamery 2018. Relacja NA ŻYWO. Co działo się na gali? Kto zdobył statuetki?
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 21 razy 11

  A statuetkę otrzymuje - Jarosław Kaczyński za rolę "patrioty" w polskim Sejmie ...

 • adam.radwanski

  Oceniono 15 razy 5

  Holeska wygrała by gdy byla kategoria najwieksza wazelina roku ,albo najbardziej stronniczy i nieprofesjonalny prezenter wiadomosci roku...

 • elkasowa.02

  Oceniono 3 razy 3

  A gdzie Karolak?

 • Gość: Rob

  Oceniono 2 razy 0

  Prawda w tvnie? Dobre sobie 😂 są na jednym poziomie z TvPis. Jedynie Polsat nie jest stronniczy.

 • Gość: :)

  Oceniono 4 razy 0

  Towarzystwo wzajemnego ssania pytongów. Ciekawe czy rozpoznają się po smakach.

 • niebozaoknem

  Oceniono 16 razy 0

  O, ty mój zielony borze. Jeśli Filip Chajzer został nadzieją telewizji, to dla polskiej telewizji nie ma już nadziei.

 • Gość: Jurek

  Oceniono 10 razy 0

  Bardzo dobrze, że tej żenady nie będzie można obejrzeć w TV. Znowu nagrody w kategoriach aktorskich dostaną pseudo-aktorzy typu Kurdej Szatan. Szkoda czasu na ten kabaret

 • Gość: Anka

  Oceniono 8 razy 0

  Ustawka 🤮

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy -1

  KURDE CO TO MA BYĆ,? ZENADA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX