Rok temu zdjęcie Dudy na aukcji WOŚP sprzedano za 200 tys. zł. Teraz wystawiła coś równie ważnego, ale "szału nie ma"

Agata Duda po raz kolejny wsparła aukcję WOŚP. W tym roku wystawiła kostium, w którym pojawiła się podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce.

Para Prezydencka, podobnie jak w zeszłym roku, włączyła się w zbiórkę pieniędzy wspierającą WOŚPAgata Duda przekazała różowy komplet wizytowy, w którym pojawiła się podczas wizyty Donalda Trumpa i jego żony Melanii w Polsce. Do końca licytacji pozostało 30 dni, jego aktualna wartość aukcji wynosi 1 075 złotych.

Andrzej Duda za to przekazał na aukcję jedwabną muszkę smokingową. Licytacja zakończy się 14 lutego, a jej aktualna wartość wynosi 1 009 złotych. Rok temu jego spinki mankietowe zostały sprzedane za 6 766 złotych.

Wizyta Prezydenta USA w PolsceWizyta Prezydenta USA w Polsce Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

W tym roku wystawiony przez prezydentową przedmiot raczej nie powtórzy zeszłorocznego sukcesu. Duda oddała wówczas na licytację słynną fotografię, na której witała biskupów na lotnisku w Balicach. Przyjęła na nim zabawną pozę, która stała się później tłem dla internetowych memów i była szeroko komentowana. Padła wtedy rekordowa kwota 200 000 tysięcy złotych, która zasiliła konto WOŚP. Pamiętacie to zdjęcie?

Sukces aukcji WOŚP ze zdjęciem podarowanym przez Agatę DudęSukces aukcji WOŚP ze zdjęciem podarowanym przez Agatę Dudę Fot. aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-pani-prezydentowej-agaty-kornhauser-dudy

AW