Lara Gessler wystawiła na WOŚP suknię ślubną. Przy okazji pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela i... OJCA!

Lara Gessler dołączyła do grona osób wspierających WOŚP. Wystawiła na aukcję swoją suknię ślubną, a dodatkowo pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu.

Lara Gessler postanowiła wesprzeć tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawiła na aukcję swoją suknię ślubną, którą miała na sobie we wrześniu ubiegłego roku w tym jakże ważnym dla niej dniu. W związku z tym zaprezentowała suknię na zdjęciach z ceremonii, które wcześniej nie były publikowane. Na fotografiach oprócz pary młodej znalazł się także ojciec Lary.

Kochani, ważne rzeczy się dzieją! Pomóżcie pomagać i przekażcie link dalej - napisała na swoim profilu. 

ZOBACZ NOWE ZDJĘCIA>>>>

Post córki promuje też jej matka, Magda Gessler, która udostępniła go u siebie na Facebooku. Internauci są zachwyceni wystawionym przedmiotem i dziękują restauratorce i jej córce za to, że wsparły akcję.

wpis Magdy Gesslerwpis Magdy Gessler screen/Facebook/magdagessler.official

Jakby mnie było stać to wzięłabym na pewno. Cudowna!
Bardzo dobra decyzja! Tylko żeby uzyskała wysoką cenę.
To wspaniały gest! Musi być pani bardzo dumna z córki.

Suknia aktualnie jest warta prawie tysiąc złotych. Do wieczora jest jeszcze trochę czasu, więc być może jej cena wzrośnie, a tym samym zostanie zebrane więcej pieniędzy na akcję. Projektantka sukni obiecuje dopasować kreację do sylwetki zwyciężczyni. Może ktoś z Was licytował właśnie ten przedmiot?

MT