Złote Globy 2018. Po raz pierwszy przyznano ten tytuł. Otrzymała go córka znanego aktora. Przyjrzyjcie się, bo podobieństwo jest ogromne

Złote Globy 2018. W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł Ambasadorki Złotych Globów. Została nią Simone Garcia Johnson, córka Dwayne'a Johnsona.

W minionych latach Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej przyznawało tytuł Miss Złotych Globów. Otrzymywały je córki najpopularniejszych aktorów. Rok temu zaszczyt ten spotkał córki Sylvestra Stallone’a - Sophię, Sistine i Scarlet. 

W tym roku po raz pierwszy przydzielono tytuł Ambasadora Złotych Globów, który jest "o wiele bardziej neutralny płciowo". Od teraz będą mogły go nosić nie tylko kobiety, ale również mężczyźni i osoby transseksualne. 

Pierwszą Ambasadorką Złotych Globów została Simone Garcia Johnson, córka Dwayne'a Johnsona. 

Jestem bardzo szczęśliwa z powodu zmiany tego tytułu, ponieważ jest bardziej promuje równość - powiedziała 16-latka.

Ta noc musiała być dla niej niezapomniana. Po zakończeniu gali Simone dodała na swoim Instagramie emocjonujący wpis. 

Jaka niesamowita noc! Słowo "błogosławiony" nie jest w stanie określić moich uczuć. Gratuluję wszystkim zwycięzcom, nominowanym i innym, którzy byli częścią tego wieczoru. Dziękuję wszystkim, bo sprawiliście, że to doświadczenie stało się dla mnie niezapomniane - napisała.

Zdjęcia Simone zobaczycie TUTAJ. Podobna do taty, prawda? 

JT

Więcej o: