To nie przeszło nawet u Mariah Carey. Podsiadła Meryl Streep na Złotych Globach. "Proszę, wybacz mi!". Tłumaczenie najlepsze

Mariah Carey uwielbia gwiazdorzyć i przeważnie uchodzi jej to na sucho. Ale podsiadanie Meryl Streep to numer, który nie przeszedł nawet u niej.

Mariah Carey była nominowana do Złotego Globu za najlepszą piosenkę do animowanego filmu "Pierwsza Gwiazdka". Niestety nie udało jej się zdobyć statuetki, którą zgarnęła Keala Settle za piosenkę do filmu "Król Rozrywki". Carey jednak znalazła sposób, by o niej mówiono i to wyjątkowo zabawny. Diva popu znana ze swoich gwiazdorskich zapędów koniecznie chciała usiąść w pierwszym rzędzie. Problem w tym, że nie było tam dla niej miejsca. Dlatego podsiadła - "przez przypadek" jak twierdzi - Meryl Streep

Zostałam przyłapana na tym, jak zgubiłam się w drodze do toalety podczas przerwy reklamowej. Zajęłam więc miejsce w pierwszym rzędzie tuż obok Stevena Spielberga. Do czasu kolejnej przerwy... zgadnijcie, kto wrócił na swoje miejsce - zaczęła Carey.

Wokalistka za chwilę wyjaśniła, że podsiadła Streep, a także napisała, co odpowiedziała na to aktorka. Dodane emotikony wskazują na to, że chyba z humorem podeszła do sprawy. 

(Ja) Droga Meryl, proszę, wybacz mi! (Meryl Streep) Możesz zająć moje miejsce w każdej chwili!

Meryl Streep znana ze swojego poczucia humoru podeszła do sprawy z dystansem. My mamy jednak wątpliwości, czy ta sytuacja to czysty "przypadek". Mariah, przyznaj się! 

Inicjatywa Time's Up

Na tegorocznych Złotych Globach większość kobiet pojawiła się w czarnych kreacjach. Gwiazdy w ten sposób poparły akcję #TimesUp, która jest związana ze skandalem seksualnym w branży filmowej

MT

Więcej o:
Komentarze (8)
Mariah Carey podsiadła Meryl Streep na Złotych Globach. "Proszę, wybacz mi!". Tłumaczenie najlepsze
Zaloguj się
 • el_bigos

  Oceniono 8 razy 8

  Japie..., ale nius.

 • kitciwoko

  Oceniono 8 razy 6

  To uczucie, gdy wracasz z kibla i widzisz, że podsiadła cię Miss Piggy.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 10 razy 6

  Z takim.zadem to musiała jeszcze podsiąść Spielberga.

 • asasello_krakow

  Oceniono 5 razy 5

  Czyli oskarżona o molestację Carey nadal bryluje na salonach. Gdyby była mężczyzną, to co innego...

 • olivkah

  Oceniono 4 razy 4

  "first seat available" to nie znaczy miejsce w pierwszym rzędzie.

 • bratjolki

  Oceniono 4 razy 2

  Zobaczcie stare filmy ze zjazdow PZPR...
  Kolor i kreacje, to się zmieniło. Sztywność, nerwowosc, strzelanie oczami, dżokejka o pozycje, gra pozorów, inuenda... Rodem z korytarzy ZAIKSU kiedy dzielą wyjazdy zagraniczne.

 • Gość: savvy

  Oceniono 2 razy 2

  Haha, fajne. Uwielbiam Złote Globy, zwłaszcza widok wstawionych gwiazd na widowni, ich miny, niezręczne gesty, sztuczne śmiechy.

 • pjck

  Oceniono 1 raz 1

  To co właściwie Meryl Streep odpowiedziała?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX