Ryan Gosling miał problemy z muchą. Z pomocą pospieszyła Meryl Streep. To zdjęcie podbija internet. "Dobrze jest wiedzieć, że..."

Meryl Streep i Ryan Gosling stali się bohaterami internetu, gdy sieć obiegło ich wspólne zdjęcie z tegorocznej gali SAG Awards. Dziwicie się?

Meryl Streep niezaprzeczalnie jest królową ekranu. To prawdziwa bogini, na którą my, zwykli śmiertelnicy, po prostu nie zasłużyliśmy. Wiedzą to zarówno kinomaniacy, jak i inni aktorzy oraz aktorki, którzy nieustannie nazywają ją swoim źródłem inspiracji.

embed

Podczas tegorocznej gali rozdania amerykańskich nagród Gildii Aktorów Ekranowych to ona była gwiazdą wieczoru. Dumnie przechadzała się najpierw po czerwonym dywanie, machając do fanów, a potem po sali, gdzie co chwilę była zaczepiana przez któregoś z aktorów.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Mało jest gwiazd filmowych, które publika kocha równie mocno, co Streep. Podobnym uczuciem darzy jednak Ryana Goslinga, który czaruje zarówno swoim talentem aktorskim, jak i osobowością.

embed

A kiedy połączymy tę dwójkę? Wtedy mamy okazję zobaczyć coś naprawdę uroczego. Podczas wczorajszej gali fotografowie uchwycili właśnie taki moment. Zdjęcie Streep "matkującej" Goslingowi z prędkością świata obiegło internet, zachwycając wszystkich.

W świecie, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej stresujący, dobrze jest wiedzieć, że nadal możemy się cieszyć małymi rzeczami. Streep poprawiająca muchę ulubionemu internetowemu chłopakowi to tylko jedna z nich. Prosimy, roku 2017: więcej! - czytamy na Refinery29.com.

Zobaczcie ten i inne momenty z Meryl Streep w roli głównej w naszej galerii!

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Ryan Gosling miał problemy z muchą. Z pomocą pospieszyła sama Meryl Streep. To zdjęcie podbija internet. "Dobrze jest wiedzieć, że..."
Zaloguj się
 • more_info

  Oceniono 9 razy 3

  Byłaby informacja, gdyby zapięła mu rozporek, a tak to...

 • Gość: .

  Oceniono 4 razy 2

  duperele

 • patatajmiauhau

  Oceniono 8 razy 2

  „Ryan Gosling miał problemy z muchą (hiszpańską). Z pomocą pospieszyła Meryl Streep."
  Jakże cenna jest pomoc koleżanki po fachu !!!

 • Gość: plyn_leszczu

  Oceniono 11 razy 1

  Strasznie seksistowskie i szowinistyczne zachowanie, a to podchodzi pod rasistowski faszyzm. I to na skale, jakiej swiat nie widział - biała białemu ten los zgotowała !

 • Gość: Ryfanka

  0

  Tez bym chetnie " pomatkowala" Ryanowi.

 • Gość: betwet

  Oceniono 9 razy -7

  Meryl Streep przystępuje do Komunii Świętej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX