Tom Hanks spotkał się z Polką, która sprawiła mu "Malucha"! I złożył jej obietnicę. Ona: Dzieją się rzeczy niemożliwe

Tom Hanks zadeklarował właśnie, że odwiedzi Polskę. To ciąg dalszy historii z poczciwym "Maluchem".

Do sieci trafiło właśnie urocze nagranie z Tomem Hanksem w roli głównej. Aktor po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i słabość do poczciwych "Maluchów". W Los Angeles odwiedziła go Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji, której celem było kupienie dla gwiazdora Fiata 126p. Do sieci trafiło nagranie z tego spotkania. 

Ubrała się na biało. Dokładnie taki sam kolor ma ten wspaniały fiat, którym niedługo będę mógł się przejechać. Nie mogę się doczekać! - mówił zachwycony Tom Hanks.

Aktor przy okazji pozdrowił wszystkich i wykazał się znajomością kilku polskich, niełatwych słów, takich jak: "fantastycznie" oraz nazwisko swojego gościa czyli "Jaskólska".

Nie mogę się doczekać wizyty w Polsce (...). Zrobię wszystko, żeby się pojawić w Bielsku-Białej - zadeklarował.
Dzieją się rzeczy niemożliwe, cuda się zdarzają - podsumowała całe spotkanie Monika Jaskólska.

Przygoda Toma Hanksa z "Maluchem"

Cała historia rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Tom Hanks zaczął wrzucać do sieci zdjęcia z napotkanymi Fiatami 126p. Raczej nie spodziewał się, że tym samym zainicjuje akcję zakrojoną na tak dużą skalę. Monika Jaskólska, mieszkająca w Bielsku-Białej wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniężnej i zakupienia samochodu dla aktora. W tym celu założyła specjalny fanpage na Facebooku "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", na którym to właśnie pojawiło się wideo. Przy okazji zbierane są również pieniądze na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

Fiat 126p już czeka na aktora i ma zostać podarowany jako prezent na 61. urodziny. Samochód pomalowany jest na biało. Do tego ma skórzane wnętrze i herb Bielska-Białej.

AG

Więcej o:
Komentarze (42)
Tom Hanks odwiedzi Polskę? W sieci pojawiło się zaskakujące wideo. To ciąg dalszy akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa"
Zaloguj się
 • 20portal

  Oceniono 74 razy 54

  Pisiorskie trolle przestańcie obrażać Toma Hanksa. To nie tylko bardzo zdolny aktor, ale też niezwykle sympatyczny, wrażliwy człowiek. Jaskólska z Hanksem dała przez swoja "akcję" więcej Polsce niz cała zgraja tzw. polityków. Fundacja Narodowa powinna jej zapłacic za znakomity PR Polski.
  Niestety tę fundację stać tylko na kampanię przeciwko własnemu społeczeństwu, bo przeciw praworządności i demokracji w Polsce (bilbordy "antysądowe" - tego w świecie jeszcze nie było).
  A wszystko za pieniądze podatnika.
  Wiocho polska obudź się wreszcie.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 37 razy 37

  Piękna historia! :) A Ci co hejtują niech kupią sobie taką maść na ból... podobno bardzo skuteczna! xD

 • baluwolanda

  Oceniono 31 razy 27

  Skrajnie zakompleksione wolactwo już odezwało się na forum. Skoro aktor jest znany i bogaty, to może co najwyżej wykpić taki prezent. Tak by zrobił wolak, gdyby tylko dorwał się do kasy i został kimś sławnym. Ale wolakowi to nie grozi, wolakiem steruje niskie poczucie własnej wartości, kompleksy i bezgraniczna chęć polazania "kto tu jest kim". Dlatego wolak zostanie zawsze nikim, bo nikt nie polubi dupka-wolaka.

 • Gdzie Wesele

  Oceniono 26 razy 26

  bardzo fajna to była inicjatywa, oby więcej takich!

 • Seweryna Rdzanek

  Oceniono 27 razy 17

  POLACY JACY MY JESTESMY ZALASNI!!!!!!!!!!!!!!NAWET AKTOROWI NIE DARUJECIE!!!!!!!!!!WSTYD!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Ad

  Oceniono 20 razy 16

  Bardzo pozytywna akcja! A stado malkontentów niech sobie jęczy nad piwem z biedronki.

 • dante_waw

  Oceniono 11 razy 11

  no prosze mozna zorganizowac udana akcje promocyjna Polski za ulamek pieniedzy przeznaczonych na Polska Fundacje Narodowa.... i na dodatek nie trzeba tego miec w statucie :)

 • kleopatra51

  Oceniono 8 razy 8

  Bardzo pozytywny facet z Niego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX