Tom Hanks spotkał się z Polką, która sprawiła mu "Malucha"! I złożył jej obietnicę. Ona: Dzieją się rzeczy niemożliwe

Tom Hanks zadeklarował właśnie, że odwiedzi Polskę. To ciąg dalszy historii z poczciwym "Maluchem".

Do sieci trafiło właśnie urocze nagranie z Tomem Hanksem w roli głównej. Aktor po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i słabość do poczciwych "Maluchów". W Los Angeles odwiedziła go Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji, której celem było kupienie dla gwiazdora Fiata 126p. Do sieci trafiło nagranie z tego spotkania. 

Ubrała się na biało. Dokładnie taki sam kolor ma ten wspaniały fiat, którym niedługo będę mógł się przejechać. Nie mogę się doczekać! - mówił zachwycony Tom Hanks.

Aktor przy okazji pozdrowił wszystkich i wykazał się znajomością kilku polskich, niełatwych słów, takich jak: "fantastycznie" oraz nazwisko swojego gościa czyli "Jaskólska".

Nie mogę się doczekać wizyty w Polsce (...). Zrobię wszystko, żeby się pojawić w Bielsku-Białej - zadeklarował.
Dzieją się rzeczy niemożliwe, cuda się zdarzają - podsumowała całe spotkanie Monika Jaskólska.

Przygoda Toma Hanksa z "Maluchem"

Cała historia rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Tom Hanks zaczął wrzucać do sieci zdjęcia z napotkanymi Fiatami 126p. Raczej nie spodziewał się, że tym samym zainicjuje akcję zakrojoną na tak dużą skalę. Monika Jaskólska, mieszkająca w Bielsku-Białej wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniężnej i zakupienia samochodu dla aktora. W tym celu założyła specjalny fanpage na Facebooku "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", na którym to właśnie pojawiło się wideo. Przy okazji zbierane są również pieniądze na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

Fiat 126p już czeka na aktora i ma zostać podarowany jako prezent na 61. urodziny. Samochód pomalowany jest na biało. Do tego ma skórzane wnętrze i herb Bielska-Białej.

AG

Więcej o: