Ujawniono notatkę, którą była Carreya napisała przed śmiercią: Wprowadziłeś mnie do świata kokainy i chorób. Dalej mocniej

Catriona White dwa lata przed samobójstwem zostawiła list, w którym sugeruje, że Jim Carrey przyczynił się do jej śmierci. Ostre zarzuty wobec komika.

W niedawno odkrytej notatce Catriony White, którą napisała dwa lata przed popełnieniem samobójstwa, była dziewczyna Jima Cerreya mocno go oskarża. Zarzuciła mu, że wciągną ją do świata kokainy, prostytutek i chorób wenerycznych.

Notatka została znaleziona przez prawników wynajętych przez rodzinę White. Działali oni bezprawnie w sprawie przeciwko Cerreyowi. Twierdzą, że podał jej tabletki, po których się zabiła, a dodatkowo zaraził ją chorobą weneryczną. Nie ostrzegł jej wcześniej, że jest zakażony.

Para rozstała się po tym, jak dziewczyna przyznała się, że została zarażona opryszczką. Aktor jednak utrzymuje, że on nigdy nie zachorował, więc nie mógł wywołać infekcji u White.

Jim CarreyJim Carrey Instagram/jimcarrey__

Po ujawnieniu zapisków dziewczyny Carrey powiedział, że w 2013 roku zapłacił jej za krzywdę, którą jej zrobił, a teraz jej rodzina nadal próbuje wymusić od niego pieniądze. Suma, którą rzekomo zapłacił kilka lat temu jest nieujawniona, ale teraz domaga się aby oddano mu trzykrotnie więcej.

Carrey nie przyjmuje oskarżeń o spowodowanie śmierci. Uważa, że przyczyną było tajemnicze przesłanie od matki dziewczyny, dwa tygodnie przed popełnieniem samobójstwa.

W wiadomości z 2013 roku White opisała ich burzliwą relację.

Robiłeś dla mnie dobre rzeczy, ale bycie z tobą złamało mnie jako osobę Jim - podaje DailyMail.

White obwiniła go o podawanie jej narkotyków i poprosiła, żeby już nigdy tak nie postąpił z żadną dziewczyną. Jej wyznania są bardzo dramatyczne.

Kochałam życie, byłam pewna siebie i czułam się dobrze w mojej skórze. Byłam dumna z większości decyzji, które podjęłam. Poznałam cię, wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób (...). Przed tobą, może nie miałem zbyt wiele, ale miałem szacunek, byłam szczęśliwym człowiekiem - napisała White.

Carrey, według jego relacji, na początku znajomości uważał White za piękną, ale niedojrzałą emocjonalnie kobietę. Twierdzi, że jej były adwokat wykorzystał romans z nią, a teraz nęka ludzi z Hollywood, którzy osiągnęli sławę.

Notatka została napisana na tablecie, nie wiadomo jednak czy kiedykolwiek została wysłana do aktora.

MT