Cezary Żak wsparł akcję charytatywną, ale internauci go skrytykowali. Odpowiedział. "Na przekór idiotom". Brawo!

Cezary Żak zaangażował się w akcję charytatywną, za co został skrytykowany przez niektórych internautów. Zarzucono mu, że lansuje się na pomaganiu innym. Aktor odniósł się do tej krytyki.

Cezary Żak pod koniec czerwca zaapelował na swoim Facebooku o pomoc dla chorej Magdy. Opublikował wpis z linkiem do zbiórki pieniężnej:

Pomóżmy Madzi. Kto może, niech wyśle, ile może. Ja już wysłałem.

Nie wiemy, jakie komentarze docierały do aktora w prywatnych wiadomościach, ale śmiało możemy wywnioskować, że niektóre zdecydowanie nie były pochlebne. Kilka dni temu aktor poinformował o zakończeniu zbiórki:

Na przekór tym wszystkim idiotom, którzy uważają, że robię to dla lansu, śpieszę donieść, że zbiórka dla Madzi została zakończona i lek udało się kupić. Mam nadzieję, że i trochę w tym mojej zasługi po publikacji na moim "fanpage'u".

Pod postem Żaka pojawił się wzruszający komentarz wdzięcznej mamy Magdy:

Bardzo serdecznie chciałabym panu podziękować (...) Jest pan złotym człowiekiem! Nie od dziś wiadomo, że pomaga pan tym, którzy tej pomocy potrzebują (...)

Na co aktor skromnie odpowiedział:

Zgodnie z filozofią prof. Bartoszewskiego staram się być po prostu przyzwoitym człowiekiem. Pozdrawiam.

Cezary Żak dość często angażuje się w różne akcje charytatywne. Na swoim Facebooku regularnie wrzuca posty, apelując o pomoc dla najbardziej potrzebujących. W tej sytuacji chyba naprawdę ciężko podejrzewać go o lans na czyimś cierpieniu. Ktoś tu chyba po prostu szuka dziury w całym.

AG

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!