"Ranczo" - obsada. Przypominamy aktorów z kultowego serialu.

Serial "Ranczo" jest obecny w polskich domach od 2006 roku i od tamtego czasu nie przestaje śmieszyć, przez co wciąż cieszy się ogromną popularnością. Sympatię widzów zyskała przede wszystkim obsada serialu, w której są najbardziej znani i lubiani polscy aktorzy i aktorki.

W głównych rolach, od samego początku kręcenia serialu są obecni aktorzy, których Polacy znają z innych produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Widzowie pokochali ich za kreacje ich bohaterów, które stworzyli w serialu "Ranczo", w czym upatruje się głównego powodu olbrzymiej popularności produkcji. Kto się do niej przyłożył?

Główna obsada serialu

Od 2006 roku w serialu możemy oglądać Ilonę Ostrowską, która z gracją i niesamowitą naturalnością wciela w rolę Amerykanki, Lucy Wilskiej. Aktorka jest znana z ról w takich filmach jak: „Dzień świra”, „Kołysanka” oraz „Ile waży koń trojański?”. Dała się poznać również dzięki gościnnym rolom w wielu serialach, na przykład „Na dobre i na złe”, „Szpilki na Giewoncie” czy „Bez tajemnic”.

Obok Ilony Ostrowskiej od pierwszego sezonu w serialu możemy oglądać Pawła Królikowskiego w roli Jakuba Sokołowskiego, bardziej znanego jako „Kusy”. Paweł Królikowski pochodzi ze sławnej aktorskiej rodziny. Aktorami są jego brat – Rafał Królikowski, żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz syn – Antoni Królikowski. Aktor jest najbardziej znany z filmów takich jak „Ciało”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Dlaczego nie!” i „S@motność w sieci”.

W podwójnej roli – księdza i sołtysa – możemy oglądać Cezarego Żaka, znanego najbardziej z kultowego serialu „Miodowe lata”. W obsadzie obok Cezarego Żaka jest obecny Artur Barciś. Barciś w serialu „Ranczo” wciela się w rolę Arkadiusza Czerepacha – doradcy sołtysa.

„Ranczo” – gościnne występy

Oprócz stałej obsady w serialu często grają gościnnie inni lubiani aktorzy. W pierwszym odcinku serialu babcię Lucy zagrała legenda polskiego kina – Danuta Szaflarska. W kilku odcinkach mogliśmy oglądać między innymi Wiktora Zborowskiego i Przemysława Sadowskiego. Gościnne występy w „Ranczu” mają na swoim koncie również Aleksandra Szwed, Dariusz Wnuk, Grzegorz Kwiecień i Jerzy Schejbal.

J.W.

Więcej o: