Donald Trump już w Polsce! Obok Melania w przepięknym trenczu. Jest też Ivanka. Na taki strój niewiele kobiet może sobie pozwolić

W środę wieczorem na warszawskim Okęciu wylądował prezydent USA Donald Trump razem z żoną Melanią. Towarzyszyła mu też córka Ivanka, która pełni funkcję prawej ręki głowy państwa.

Donald Trump jest już w Polsce! W środę wieczorem z prezydenckiego samolotu wysiadły także Melania i Ivanka. Pochodząca ze Słowenii żona prezydenta USA miała na sobie zielony trencz. Stylizację uzupełniła apaszka i bardzo wysokie czarne szpilki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ivanka Trump pokazała się natomiast w garniturze w kolorze bordo. Na noszenie błyszczącego materiału od stóp do głów mogą sobie pozwolić tylko bardzo szczupłe panie. Ivanka jednak ma geny modelki i nawet w tak wymagającym stroju wygląda świetnie.

Stylizacja Melanii Trump

Strój Melanii Trump wydaje się niepozorny, ale nie dajcie się zwieść. Pierwsza dama USA starannie wybiera swoje stylizacje, także i tym razem ceny i marki zwalają z nóg. Zielony trencz projektu Diane von Furstenberg sprawił że "Melania wyglądała promiennie" i "pokazała niesamowite wyczucie stylu" - stwierdził "Daily Mail".

Melania Trump zaprezentowała niesamowite wyczucie stylu i mody, gdy ona i jej mąż w środowy wieczór wylądowali w Warszawie.

Jeśli chodzi o cenę trencza, to jak można się domyślać, nie jest tani. Kosztuje około 9 tysięcy złotych.

Stylizacja Ivanki Trump

O córce prezydenta USA mówi się, że jest jego prawą ręką i jak na tę funkcję przystało Ivanka zaprezentowała się w stylizacji znacznie poważniejszej niż Melania. Miała na sobie garnitur w kolorze bordo marki Escada z najnowszej kolekcji.

Razem z Ivanką był też jej mąż - Jared Kushne.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.