Melania Trump uśmiecha się do prezydenta, a gdy on się odwraca... Przykre? "Jakby myślała o tym, że wszystkich nas czeka śmierć"

Melania Trump entuzjastycznie zareagowała na słowa prezydenta podczas uroczystości inauguracyjnych. Ale to, co zrobiła chwilę później, sprawiło, że media zaczęły inaczej na nią patrzeć.

Melania Trump od piątku pełni rolę pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Podczas inauguracji uwaga wszystkich była więc skupiona nie tylko na nowym prezydencie, ale i na niej. Media przypisywały jej wpadkę z wręczeniem Obamom prezentu w nieodpowiednim czasie, ale dopiero jej zachowanie podczas ceremonii sprawiło, że pierwsza dama znalazła się na świeczniku.

Jak zauważono, podczas gdy jeden z polityków przemawiał, Trump odwrócił się do swojej żony i powiedział do niej coś, co ta przyjęła z szerokim uśmiechem. Jednak jak tylko głowa prezydenta wróciła na swoje miejsce, twarz Melanii momentalnie spochmurniała.

 

Najlepiej ironicznie opisał sytuację portal Jezebel.com.

Spośród wielu, wielu szczęśliwych zgromadzonych nikt nie cieszył się bardziej niż jego kochająca żona, Melania Knauss Trump, która zdecydowanie go nie nienawidzi. Tylko spójrzcie, jak się śmieje z mężem. Tak świetnie się bawi ta nasza nowa pierwsza para! Spójrzcie, jak jej twarz ciemnieje, kiedy tylko on się odwraca. Spójrzcie, jak bardzo jej oczy pokrywają się mrokiem, jakby myślała o tym, że wszystkich nas czeka śmierć. To dlatego, że za nim tęskni. Ona go kocha - czytamy.

Nie trzeba chyba mówić, że wideo wznieciło plotki, że małżeństwo Trumpów jest fikcją, a pierwsza dama nie jest szczęśliwa ani z powodu pełnienia nowej roli, ani z trwania w związku.

MK

Więcej o:
Komentarze (160)
Melania Trump uśmiecha się do prezydenta, a gdy się odwraca... Przykre? "Jakby myślała o tym, że wszystkich nas czeka śmierć"
Zaloguj się
 • Gość: ups

  Oceniono 57 razy 49

  No cóż ludzie zakładają różne maski w życiu ,Melanii akurat nieco obsunęła się maska z przyklejonym uśmiechem , no zdarza się najlepszym, następnym razem założy ją staranniej

 • Gość: meliska

  Oceniono 38 razy 26

  Na moje to ma problem z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Na niektórych filmikach było widać jak idzie czy stoi przygarbiona, jakby się wstydziła.

 • elenem

  Oceniono 24 razy 24

  Za takie miliony jakie ona zgarnie po nim jako wdowa...to ona sie moze usmiechać na pokaz dzień i noc. :)))

 • Gość: fakiba

  Oceniono 26 razy 22

  Melania pewnie krzyczy w myslach" BEATA DRUKUJ WYROK"

 • Gość: justi

  Oceniono 21 razy 19

  Nasz Kaczyński nie ma takich problemów. I wszyscy się do niego zawsze uśmiechają ...

 • fox.foksinski

  Oceniono 30 razy 18

  Ktos fajnie kiedys napisal, ze jakby Trump nie mial milonow to jego zona by nawet na niego niesplunęła... a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX