Val Kilmer choruje na raka. To jego pierwsze zdjęcia po tym wyznaniu

Val Kilmer choruje na nowotwór gardła. Pojawiły się pierwsze jego zdjęcia od czasu, kiedy potwierdził tę smutną wiadomość.

Val Kilmer na najnowszych zdjęciach wygląda źle. To pierwsze fotografie, jakie zrobiono mu od czasu, kiedy nieco ponad tydzień temu przyznał, że choruje na raka. Zostały wykonane w niedzielę, na lotnisku w Los Angeles.

Val KilmerVal Kilmer Ice Man / Splash News / Ice Man / Splash News/EAST NEWS

Podejrzenia, że Kilmer zmaga się z chorobą nowotworową, pojawiały się przynajmniej od roku. Wtedy o chorobie kolegi opowiedział Michael Douglas, który również chorował na raka gardła. Kilmer zaprzeczył wtedy, mówiąc, że "uwielbia" Douglasa, ale jest on "źle poinformowany". Przyznał się do choroby dopiero w trakcie czatu z widzami programu "Ask Me Anything", gdzie nieoczekiwanie na pytanie fana o chorobę odpowiedział twierdząco.

Jakiś czas temu Michael Douglas powiedział, że masz raka. O co chodziło w tej historii?
Prawdopodobnie chciał mi pomóc, ponieważ media dopytywały, gdzie jestem, a ja w tym czasie leczyłem raka. Wciąż mam spuchnięty język i krtań. Cały czas jestem w trakcie powrotu do zdrowia - powiedział wtedy.

Dla porównania, tak Kilmer wyglądał we wrześniu ubiegłego roku.

Val KilmerVal Kilmer East News

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (15)
Val Kilmer choruje na raka. To jego pierwsze zdjęcia po tym wyznaniu
Zaloguj się
  • Gość: anonim

    Oceniono 17 razy 15

    I co z tego... Moja żona ma raka trzustki i rokowania naprawdę nie są pozytywne... Wcale nie chce, by wszyscy o tym widzieli i odnoszę wrażenie, że aktor też wcale nie potrzebuje uwagi. Nie każdy chce, by każdy jego problem był rozdmuchany do "globalnego problemu". To dotyczy rak samo znanych osób, jak i przeciętnych, zwykłych ludzi, którzy może niekoniecznie chcą, by każdy się interesował ich problemami. Rak jest wystarczająco bolesny dla najbliższych osób, że naprawdę nie chce się dodatkowego zainteresowania...

  • Gość: ktoś

    Oceniono 13 razy -9

    A czemu dziennikarze plotkarze nie plotkują o raku milionów innych ludzi cierpiących na ta chorobę na świecie? A w ogóle co to za jeden człowiek jakoś nie znam go, Lepiej znam wiele innych i umierających.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX