Piotr Tymochowicz bierze ślub z 33 lata młodszą Kambodżanką. "Dostała ode mnie piękny pierścionek wart 1000 dolarów"

Piotr Tymochowicz 3 lata temu opuścił Polskę i ruszył w podróż po Azji. Tam oświadczył się 33 lata młodszej Kambodżance.

Piotr Tymochowicz to znany specjalista od kreowania wizerunku, który współpracował m.in. z Marianem Krzaklewskim, Michałem Kamińskim, Stanisławem Tymińskim czy Januszem Palikotem. Jego największym osiągnięciem było jednak stworzenie "niechłopskiego" wizerunku Andrzeja Leppera. Mimo niekwestionowanych sukcesów w kraju, w 2014 r. Tymochowicz oznajmił, że opuszcza Polskę. 

Moja droga i życia i sukcesów zawodowych nie była usłana różami, spotkałem na niej wielu przyjaciół wielu zwolenników ale równie często wiele podłości, bezinteresownej zawiść oraz niezrozumienie i pogardę. Nie chcę dziś wracać do negatywnych wspomnień, dlatego napiszę tylko tyle, że mimo mojej kariery i licznych sukcesów nigdy nie czułem się tutaj jak u siebie w domu. To był i jest... obcy mi kraj, obcy mi dom - napisał wtedy.

Wygląda na to, że w Azji uśmiechnęło się do niego szczęście, bo oświadczył się tam 20-letniej Kambodżance. Para spisała już umowę przedmałżeńską, ślub jest planowany na 12 kwietnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Szliśmy w swoim kierunku i w pewnym momencie stanęliśmy naprzeciwko siebie. Staliśmy tak z 20 sekund i patrzyliśmy na siebie, po czym wziąłem ją za rękę i poszliśmy dalej. I tak się zaczęło. Kocham ją. Uczę Sa Na języka angielskiego, a ona mnie języka khmerskiego. Chcemy zamieszkać w Kambodży, a po kilku latach przenieść się do Tajlandii albo Malezji - opowiada Tymochowicz "Super Expressowi". 
To Sa Na nauczyła mnie, co to znaczy żyć tu i teraz, a nie przeszłością czy przyszłością. Niedługo przyjedziemy na trochę do Polski. Mamy już umowę przedmałżeńską. Sa Na dostała ode mnie piękny pierścionek, wart ok. 1000 dolarów. Kochamy się i chcemy spędzić ze sobą życie.

Wcześniej Tymochowicz był żonaty z Marzeną Popowską, z którą rozwiódł się tuż przed swoim wyjazdem do Azji.

WJ