Bella Hadid na pokazie spotkała BYŁEGO. To musiało się tak skończyć. Najpierw potknięcie, a potem... Naprawdę powiedziała to siostrze?!

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się 4 miesiące temu, ale wygląda na to, że zobowiązania zawodowe jeszcze długo nie pozwolą im o sobie zapomnieć. Już drugi raz spotkali się na pokazie mody.

W listopadzie na wybiegu Victoria's Secret doszło do krępującego spotkania Belli Hadid i The Weeknd. Ona szła na wybiegu, on dawał występ. Byli świeżo po rozstaniu, co tłumaczy nieśmiały i sentymentalny uśmiech modelki w stronę muzyka. Teraz sytuacja się powtórzyła na pokazie nowej kolekcji H&M, ale reakcja Belli była już zupełnie inna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Starając się być profesjonalna, Hadid zachowała na wybiegu pokerową twarz (nawet wtedy, gdy - co za pech! - potknęła się). Emocjom dała ponieść się dopiero po zakończonym pokazie, gdy wraz z innymi modelkami wyszła na wybieg. Wydawała się niezwykle podekscytowana i trzymając za rękę starszą siostrę Gigi, mówiła coś i gestykulowała. Zagraniczne media są pewne, że z jej ust padło zdanie:

Widziałaś go, prawda?!
 

 

My nie jesteśmy w stanie rozszyfrować ruchu ust modelki, ale jej mina nie kłamie: obecność byłego partnera dostarczyła jej sporo emocji.

Bella Hadid świętuje 20. urodziny. To nic, że była z nią mama. Zobaczcie, w czym przyszła na imprezę. SZOK!

WJ