Andrzej Duda z żoną w rytmicznym tańcu podczas skoków narciarskich. Ten gif robi furorę i wcale się nie dziwimy! "Duda swój chłop"

Andrzej Duda z małżonką oglądali skoki narciarskie, a humory zdecydowanie im dopisywały. Chcecie dowodów? To oglądajcie dalej.

Andrzej Duda wraz z żoną ubiegły weekend spędzili w Zakopanem, gdzie zagrzewali do walki polską reprezentację skoczków narciarskich podczas konkursu Pucharu Świata. Ich doping popłacił - nasi sportowcy zajęli wysokie noty, a Kamil Stoch wygrał cały konkurs, zapewniając sobie dwudzieste zwycięstwo w karierze. Pod Wielką Krokwią pierwsza para bawiła się wręcz wybornie, o czym świadczy krążący po internecie gif. Obiecujemy, nic śmieszniejszego dziś już nie zobaczycie. Wystarczy włączyć ulubioną piosenkę i patrzeć, jak pierwsza para kiwa się na boki.

Zapętlone wideo z podrygującymi Andrzejem i Agatą Dudami robi ogromną karierę na portalach społecznościowych. Udostępnił go między między innymi fanpage "Vogule Poland". Internauci byli zachwyceni.

Wygląda jakby Andrew już wszystko podpisał Prezesowi w tym tygodniu i z beztroski wolnego czasu na nadchodzące dni się chooopak buja! :D
Kwaśniewski na jego miejscu byłby już pewnie wstawiony... Komorowski wszedłby na podium i wołał do Stocha "chodź tu szogunie", a Wałęsa doniósłby na Żyłę, że ma nieprzepisowy kombinezon..:) Duda swój chłop... - czytamy.

Oprócz rytmicznego tańca wśród innych kibiców, prezydent pochwalił się także swoim talentem do sportów zimowych, biorąc udział w charytatywnym maratonie narciarskim. Nie od dziś wiadomo, że kocha jeździć na nartach, a w slalomie poradził sobie jak profesjonalista. My jednak z tego wypadu zapamiętamy tylko jego taniec z pierwszą damą. A Wy?

MK

Więcej o: