Andrzej Duda z żoną w rytmicznym tańcu podczas skoków narciarskich. Ten gif robi furorę i wcale się nie dziwimy! "Duda swój chłop"

Andrzej Duda z małżonką oglądali skoki narciarskie, a humory zdecydowanie im dopisywały. Chcecie dowodów? To oglądajcie dalej.

Andrzej Duda wraz z żoną ubiegły weekend spędzili w Zakopanem, gdzie zagrzewali do walki polską reprezentację skoczków narciarskich podczas konkursu Pucharu Świata. Ich doping popłacił - nasi sportowcy zajęli wysokie noty, a Kamil Stoch wygrał cały konkurs, zapewniając sobie dwudzieste zwycięstwo w karierze. Pod Wielką Krokwią pierwsza para bawiła się wręcz wybornie, o czym świadczy krążący po internecie gif. Obiecujemy, nic śmieszniejszego dziś już nie zobaczycie. Wystarczy włączyć ulubioną piosenkę i patrzeć, jak pierwsza para kiwa się na boki.

Zapętlone wideo z podrygującymi Andrzejem i Agatą Dudami robi ogromną karierę na portalach społecznościowych. Udostępnił go między między innymi fanpage "Vogule Poland". Internauci byli zachwyceni.

Wygląda jakby Andrew już wszystko podpisał Prezesowi w tym tygodniu i z beztroski wolnego czasu na nadchodzące dni się chooopak buja! :D
Kwaśniewski na jego miejscu byłby już pewnie wstawiony... Komorowski wszedłby na podium i wołał do Stocha "chodź tu szogunie", a Wałęsa doniósłby na Żyłę, że ma nieprzepisowy kombinezon..:) Duda swój chłop... - czytamy.

Oprócz rytmicznego tańca wśród innych kibiców, prezydent pochwalił się także swoim talentem do sportów zimowych, biorąc udział w charytatywnym maratonie narciarskim. Nie od dziś wiadomo, że kocha jeździć na nartach, a w slalomie poradził sobie jak profesjonalista. My jednak z tego wypadu zapamiętamy tylko jego taniec z pierwszą damą. A Wy?

MK

Więcej o:
Komentarze (100)
Andrzej Duda z żoną w rytmicznym tańcu podczas skoków narciarskich.. Ten gif robi furorę, i wcale się nie dziwimy!
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 78 razy 50

  "Ukradziony zart"(od sasiadow za miedzy)

  Nad Zakopanem w samolocie siedzi pan duda z prezesem "tysiaclecia" - gdybym wyrzucil przez okno 100 zlotych jeden zakopianczyk bylby zadowolony -mowi prezes ,gdybym wyrzucil 10X100 zlotych to 10 zakopianczykow byloby zadowolonych odpowiedzial pan duda na to pilot a gdybym ja wyrzucil was obu to ...miliony Polakow byloby zadowolonych -:)))

 • Gość: teodor

  Oceniono 41 razy 21

  Hartman: Wzywam prezydenta Dudę do napisania dwóch prostych słów: "Stonoga kłamie"

  ciekawe i to bardzo - jak z tego wybrnie pinokio

 • Gość: retg

  Oceniono 33 razy 19

  widzialem kilka przedstawien kukielkowych - pacynki sterowane przez lalkarzy wykonywały niemal identyczne ruchy

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 30 razy 12

  Marionetka przylazła ogrzać swój paskudny wizerunek przy uczciwych i porządnych ludziach. Dudzie się wydaje, że obecność to zaszczyt dla skoczków. Naiwniak, Jego obecność to psucie wizerunku imprezy sportowej.

 • dante_waw

  Oceniono 14 razy 8

  czyli juz nie siedzi w poczekalni??

 • stanislaw50

  Oceniono 31 razy 7

  A nie mogli pierwszego narciarza POLSKI spuścić ze skoczni !!!!!
  Może przynajmniej jedna MARIONETKA by się rozsypała, bo po jaki grom ona nam potrzebne. Prezes by znalazł kogoś na zastępstwo do składania podpisów!!!
  demos

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX