Tabloid opublikował zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego. Jest komentarz naczelnego: Rozmawiałem z rodziną

Zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego opublikował "Super Express". Córki artysty podjęły już kroki prawne w tej sprawie. Jest komentarz naczelnego tabloidu.

Wojciech Młynarski od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą.W czwartek "Super Express" napisał, że artysta doznał udaru, jednak Agata Młynarska w rozmowie z Plotek.pl zdementowała tę informację. Dodała też, że stan ojca jest ciężki, ale stabilny.

W piątek tabloid opublikował zdjęcia śpiącego w domu artysty. Oburzone brutalną ingerencją w prywatność córki Młynarskiego zapowiedziały kroki prawne w tej sprawie. Agata Młynarska napisała na Facebooku, że było to "przekroczenie granic przyzwoitości i człowieczeństwa". Paulina Młynarska udostępniła wpis siostry i dodała, że cała rodzina jest w szoku.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem na Twitterze naczelnego "Super Expressu", Sławomira Jastrzębowskiego, pojawił się wpis z którego wynika, że rodzinie artysty i tabloidowi udało się dojść do porozumienia.

Jestem właśnie po rozmowie z rodziną Państwa Młynarskich i sprawa została wyjaśniona - napisał.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku tabloid opublikował zdjęcia ze szpitala 82-letniego Andrzeja Kopiczyńskiego, a w 2015 roku szpitalne zdjęcia Michała Figurskiego.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.