Tabloid opublikował zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego. Jest komentarz naczelnego: Rozmawiałem z rodziną

Zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego opublikował "Super Express". Córki artysty podjęły już kroki prawne w tej sprawie. Jest komentarz naczelnego tabloidu.

Wojciech Młynarski od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą.W czwartek "Super Express" napisał, że artysta doznał udaru, jednak Agata Młynarska w rozmowie z Plotek.pl zdementowała tę informację. Dodała też, że stan ojca jest ciężki, ale stabilny.

W piątek tabloid opublikował zdjęcia śpiącego w domu artysty. Oburzone brutalną ingerencją w prywatność córki Młynarskiego zapowiedziały kroki prawne w tej sprawie. Agata Młynarska napisała na Facebooku, że było to "przekroczenie granic przyzwoitości i człowieczeństwa". Paulina Młynarska udostępniła wpis siostry i dodała, że cała rodzina jest w szoku.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem na Twitterze naczelnego "Super Expressu", Sławomira Jastrzębowskiego, pojawił się wpis z którego wynika, że rodzinie artysty i tabloidowi udało się dojść do porozumienia.

Jestem właśnie po rozmowie z rodziną Państwa Młynarskich i sprawa została wyjaśniona - napisał.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku tabloid opublikował zdjęcia ze szpitala 82-letniego Andrzeja Kopiczyńskiego, a w 2015 roku szpitalne zdjęcia Michała Figurskiego.

JZ

Więcej o:
Komentarze (78)
Tabloid opublikował zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego. Jest komentarz naczelnego: Rozmawiałem z rodziną
Zaloguj się
 • Gość: fanka

  Oceniono 141 razy 125

  Cenimy Wojciecha Młynarskiego za Jego talent, za twórczość i nie chcemy oglądać prywatnych zdjęć starszego, chorego człowieka.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 101 razy 93

  Scierwojady i tyle, żaden przyzwoity człowiek nie powinien tego szmatlawca brać do ręki...
  A dla Pana Wojciecha : jeszcze w zielone gramy, jeszcze...

 • anzimonek

  Oceniono 105 razy 93

  Młynarz, trzymaj się chłopie! Nie daj się hienom.

 • griswold79

  Oceniono 94 razy 84

  Standardowa procedura. Chamska okładka, sprzedaż, a później "wyjaśnianie" sprawy i ocieplanie wizerunku. Tak się zarzadza tabloidami.

 • pawelekok

  Oceniono 67 razy 57

  Młynarski to epoka i legenda. Jezu, co się pieprzy w ostatnich dwu latach, odchodzą wielcy, króluje głupota. Kończy się chyba era szczytowa zachodniej cywilizacji. Powtórka z historii, II wiek n.e.

 • antykancelista73

  Oceniono 45 razy 37

  Wojtku..... jeszcze......trzym sie chłopie :)))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX