Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie. Tak pozowali fotografom po ceremonii. "W powietrzu unosi się magia"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już małżeństwem. Jak wyglądała ich długo wyczekiwana ceremonia?

Małgorzata Rozenek i i Radosław Majdan powiedzieli sobie "tak" podczas wystawnej ceremonii w Konstancinie pod Warszawą. Para zaspokoiła ciekawość fotografów i z uśmiechami pozowała do zdjęć. Perfekcyjna Pani Domu w tym szczególnym dniu zaprezentowała się w bogato zdobionej sukni projektu Evy Minge.

Suknia będzie prosta, ale Gośka jest gwiazdą. Będzie więc prosta w sposób gwiazdorski - mówiła Minge podczas prac nad projektem.

Efekt? O sukni można powiedzieć wszystko, ale nie to, że była prosta. Za to gwiazdorska - na pewno. Zadecydował o tym syreni fason, imponujący tren i liczne zdobienia. To jedna z pięciu kreacji, które pani Majdan przygotowała na ten wyjątkowy dzień. Czekamy na więcej!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak natomiast wyglądała sama ceremonia? Jak relacjonuje Party.pl, była bardzo uroczysta, a panna młoda miała łzy w oczach. Obrączki podawali synowie Rozenek, Tadeusz i Stasio. Po wszystkim miała ona zażartować:

To już? O to było tyle nerwów?

Na liście gości było wiele znanych nazwisk: Eva Minge, Ewa Chodakowska, Edward Miszczak, Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Ten ostatni sprawił Parze Młodej wyjątkowy prezent: kurtki bomberki swojego projektu z wyszytymi nazwiskami małżonków.

Wygląda więc na to, że Perfekcyjna Pani Domu zdecydowała się przyjąć nazwisko męża.

Zdjęciem z ceremonii pochwaliła się też Ewa Chodakowska:

W powietrzu unosi się magia - napisała trenerka. Wierzymy!

Para zaczęła się spotykać w 2013 r. Zarówno dla Rozenek jak i dla Majdana jest to trzecie małżeństwo.

WJ

 

Jak Ci się podoba suknia ślubna Małgorzaty Rozenek?
Więcej o:
Komentarze (115)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie. Tak pozowali fotografom po ceremonii. "W powietrzu unosi się magia"
Zaloguj się
 • Gość: keerk

  Oceniono 1 raz 1

  W powietrzu unosi się bullshit.

 • Gość: pytajnik

  Oceniono 1 raz 1

  A dlaczego usunięto mój komentarz, który miał się pojawić za chwilę? Z samego rana zlinkowaliście jakieś guano o ślubie nikomu nieznanych osobników, żeby to skomentować nie da się zalogować kontem gazety. Do komentarza nie będę sobie specjalnie zakładał konta na tym czymś :P I dlaczego nie można oceniać innych komentarzy bez logowania? Tylko pisslamskie trolle, które się zalogują będą oceniały komentarze?
  A moje pytanie(a) brzmiało: " Kto to jest ten rożenek i majdan i co to za cyrk, że ich promujecie, pokazujecie i wszyscy tam skaczą? Czy to jacyś bogacze albo czyjaś rodzina, że tam tylu ochroniarzy? Co to w ogóle jest, że ogólnopolski portal takie coś żenującego pokazuje i jeszcze promuje na głównej stornie? Ktoś zna tych osobników?"

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  Czy wszystkie gwiazdy muszą wciskać się w pogrubiające suknie na siłę wypychające biust?! Wyglądają przez to jak "zdrowe" działochy bawarskie. A przecież są ładnymi, szczupłymi kobietami!

 • Gość: liberte

  Oceniono 1 raz 1

  Kolor sukni dobrze oddaje świeżość panny "młodej".. eh.

 • Gość: Gość

  0

  Ciekawe kiedy Majdan napisze w kolejnej książce,że on by paparazzi nie dał się fotografować, ale to dobrze wróżyko Gosi karierze i bardzo tego żałuję. Z Doda robił takie same ustawki,wpuszczal do swojego życia media, a później oplul ja kątem, że to ona chciała Haha,szkoda,że nie uczy się na błędach i robi to samo.

 • Gość: Beata

  0

  Czepiacie się , są szczęśliwi i to widać , kiecka taka się podobała , kolor fajny krój też nie przesadzone i tyle - szczęścia na nowej drodze życia

 • Gość: lala

  0

  Są młodzi a to dopiero każdego z nich 3 ślub, to jeszcze mamy szanse zobaczyć u nich np. po 10 kreacji. A ta nic ciekawego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX