"M jak miłość". Kochanka Leszka niczym modliszka. Uwiedzie, porzuci, a na koniec zażąda pieniędzy

W 1607. odcinku "M jak miłość" poznamy bliżej postać podstępnej Luizy, która zawładnie sercem Leszka. Rozpocznie się także rozwód Izy i Marcina.

W 1607. odcinku "M jak miłość" czeka na nas kolejna dawka niezapomnianych emocji. Poznamy bliżej nową kochankę Leszka (Sławek Uniatowski), która okaże się wyjątkowo wyrachowana i bezwzględna. Miss Fitness (Dominika Kryszczyńska) będzie miała tylko jeden cel, który uświęci jej wszelkie środki - zdobyć majątek mężczyzny. 

Zobacz wideo Co dalej z Barbarą Kurdej-Szatan w „M jak miłość"?

Julia WieniawaJulia Wieniawa szczerze o problemach ze zdrowiem. Zmaga się z przewlekłą chorobą

"M jak miłość" - odcinek 1607. Kochanka Leszka chce tylko jego fortunę

Kiedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zobaczy prześliczną i wysportowaną Luizę, niemalże straci przytomność. Para znajdzie się na okładce jednej z gazet, którą Joasia akurat będzie przeglądać. Na widok ukochanego Leszka ze wtuloną w niego piękną blondynką niemalże stanie jej serce. Na szczęście w pobliżu znajdzie się jej nowa szefowa, Elwira, która pocieszy dziewczynę i doprowadzi ją do pionu. 

Kim jest podstępna Luiza? To kobieta, z którą Leszek w "M jak miłość" wyjechał na Teneryfę, zostawiając Joasi tylko nagranie wideo z pożegnaniem. Miał wówczas nadzieję, że u boku pięknej, atrakcyjnej kobiety uda mu się zapomnieć o Joasi. Jednakże nic z tego. 1607. odcinek "M jak miłość" udowodni, że Krajewski nie ma szczęścia w miłości. 

"M jak miłość" - odcinek 1607. Rozwód Izy i Marcina

 W 1607. odcinku "M jak miłość" nadejdzie także trudny dzień dla Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Małżeństwo czeka bowiem pierwsza rozprawa rozwodowa. Przyjaciółka kobiety, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) spróbuje namówić ją, aby ta zrezygnowała z rozwodu. 

Nie chcę tego rozwodu. I próbowałam to jakoś połatać, ale jesteśmy już chyba na takim etapie, że żadne inne rozwiązania po prostu nie wchodzą w grę. Przykro mi... - powie Iza teściowej.

'Rolnik szuka żony'. Kandydat Elżbiety wystąpił w 'Kuchennych rewolucjach'"Rolnik szuka żony". Jeden z kandydatów był z żoną w "Kuchennych rewolucjach"

1607. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 19 października, o godz. 20.55 w TVP2.

Więcej o: