Nowakowska wraca do pracy z Wolnym w "PnŚ". Dogryzali sobie. "Nie mogę na ciebie patrzeć"

Ida Nowakowska nigdy o tym nie mówiła. A w nowym wywiadzie zdradziła zaskakujące kulisy dotyczące jej kilkuletniej współpracy z Tomaszem Wolnym w "Pytaniu na śniadanie". Nie zawsze było kolorowo.

Ida Nowakowska od pół roku nie jest gwiazdą TVP. W nowym wywiadzie prezenterka została zapytana o kilkuletnią pracę w "Pytaniu na śniadanie". - Zapomniałam, jak to było - wyznała na Plejadzie, ale rozwinęła temat i poruszyła wątek współpracy z Tomaszem Wolnym, z którym tworzyła na antenie duet. -Tyle wspaniałych momentów i mimo tego, że tak wiele godzin spędziliśmy razem, to chyba kilka razy - nie że się nie pokłóciliśmy - tylko czasem musieliśmy sobie trochę dogryźć i to było też takie fajne. Czasem mówiliśmy: "nie mogę na ciebie patrzeć", ale to było z dobroci. Brakuje mi tego. Bardzo wierzę w Tomka. Uważam, że jest fajnym człowiekiem, supermężem i supertatą i bardzo go cenię za to, jaki jest odważny - podsumowała i dodała, że ich kontakt przetrwał próbę czasu.

Zobacz wideo Czarna lista w TVP? Prowadzący "PnŚ" komentuje

Nowakowska odwiedzi Wolnego w domu. Zdradziła, za kim tęskni

Nowakowskiej i Wolnemu często towarzyszył jego pies, którego dziennikarz zabierał ze sobą do pracy. W nowej rozmowie Ida zdradziła, że niedługo znowu się spotkają. - Tomek - właśnie mieliśmy się umówić w twoim ogródku. Mieliśmy się pobawić z Frajdą, której mi bardzo brakuje. Mamy plany związane z Caritasem, bo wspólnie tam działamy. Jako ambasador jestem zaangażowana w wiele akcji i wiem, że mamy się zobaczyć na Gali Dobroczynności - powiedziała Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska nie kryje rozgoryczenia w sprawie Tomasza Wolnego i koncertu dla Powstańców

Niedawno Tomasz Wolny ogłosił, że definitywnie rozstał się z TVP, choć wierzył, że uda mu się jeszcze poprowadzić jak co roku koncert dla Powstańców. "Wszystko jasne. (Nie)zakazane - dla mnie jednak zakazane. Po miesiącach dumania nowa władza TVP właśnie zdecydowała, że nie pozwala, bym w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego tradycyjnie poprowadził koncert '(Nie)Zakazanych piosenek' na Placu Piłsudskiego. Wyłącznie na prośbę Powstańców cierpliwie czekałem na decyzję w tej sprawie, ale skoro wszystko jasne, to tym samym ostatecznie rozstaję się z Telewizją Polską - poinformował 13 czerwca w mediach społecznościowych. Ida Nowakowska jest tym zaskoczona. - Nie rozumiem tej decyzji, bo uważam, że Tomek był świetny w prowadzeniu tego koncertu, ale nie dlatego, że po prostu świetnie go prowadził, bo wszyscy wiemy, że jest bardzo dobrym dziennikarzem i prowadzącym. On podchodził bardzo emocjonalnie do sprawy Powstańców i przygotowania zaczynał o wiele wcześniej. Spotykał się z Powstańcami na co dzień, spędza z nim dużo czasu - dodała na Plejadzie.

W 'Pytaniu na śniadanie' spadła oglądalność. Co na to Ida Nowakowska?W 'Pytaniu na śniadanie' spadła oglądalność. Co na to Ida Nowakowska? fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.