"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski powitał na świecie córkę. Wyjawił imię pociechy. Popularny wybór

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" doczekał się drugiego dziecka. Strongman powitał na świecie córkę. Zdjęciem z pociechą pochwalił się na Instagramie.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" wypromował wielu celebrytów. Jednym z nich jest Krzysztof Radzikowski, który na ekranie ogląda telewizję wraz z Dominikiem Abusem. Duet zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Strongman utrzymuje regularny kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nowo narodzoną pociechą. Zdradził też, jakie imię nadał córce.

Zobacz wideo Jak wyglądają relacje w Gogglebox? "Przyjaźnię się tylko z Kozakiem i Bombą, resztę mam mocno w..."

"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski pozuje z nowo narodzoną córką. Zdradził imię pociechy

Krzysztof Radzikowski jest bardzo popularny na Instagramie. Jego profil jest obserwowany przez niemal pół miliona internautów. Strongman już jakiś czas temu poinformował, że wraz z narzeczoną spodziewają się drugiego dziecka. Chętnie chwalił się też zdjęciami ciężarnej ukochanej. Ostatnio natomiast zdradził, że jego kolejna pociecha jest już na świecie. Tym razem sportowiec powitał na świecie córkę. Radzikowski opublikował zdjęcie, na którym pozuje z niemowlakiem w szpitalnej sali. Wyjawił też, że dziewczynka otrzymała imię Hania. Zdjęcia strongmana z nowo narodzoną pociechą znajdziecie w naszej galerii.

Witam wszystkich jestem Hania. 10/10

- napisał na Instagramie. W komentarzach pod postem posypały się gratulacje. Jaka słodka! Ogromnie gratulacje i dużo zdrówka dla Hani!", "Gratulacje! Hania na pewno czuje się bezpiecznie w takich ramionach taty!", "Niech zdrowo rośnie smerfetka. Dużo zdrówka dla was" - życzyli internauci.

"Gogglebox". Krzysztof Radzikowski pochwalił się nowym domem. To prawdziwa willa

Krzysztof Radzikowski zamieszkał niedawno w nowym domu. Strongman na bieżąco relacjonował w mediach społecznościowych budowę wymarzonego gniazdka. Budynek jest bardzo nowoczesny. Na zewnątrz oraz wewnątrz dominują szarości. Sportowiec oraz jego narzeczona są też najwyraźniej wielbicielami minimalizmu, bowiem w pomieszczeniach próżno szukać bibelotów i zbędnych, dekoracyjnych drobiazgów. ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Radzikowski wejdzie do klatki z Pudzianem? Padła jasna deklaracja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.