"Top Model". Olga Kleczkowska przeszła metamorfozę i zrezygnowała z modelingu. Wyjawiła powód

Olga Kleczkowska z "Top Model" mogła zrobić wielką karierę. Zdecydowała inaczej. Postanowiła odejść ze świata modelingu. Dlaczego?

Olga Kleczkowska zyskała popularność dzięki udziałowi w ósmej edycji "Top Model". Uczestniczka dobrze radziła sobie w formacie, co doprowadziło ją do finału. Ostatecznie zajęła drugie miejsce w wyniku głosowania widzów. Kleczkowska wykorzystała rozpoznawalność do rozwinięcia swoich kont w mediach społecznościowych. Prężnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją 214 tysięcy użytkowników. Często nagrywa także na swoim profilu na TikToku. Ostatnio dodała na tej platformie filmik i wszystko stało się jasne. Co z jej karierą?

Zobacz wideo Dominik Szymański wygrał "Top Model". Wychwala Wolińskiego

"Top Model". Olga Kleczkowska była szczera z obserwatorami. "Moje ciało się zmieniło" 

Olga Kleczkowska zamieściła ostatnio filmik na TikToku, na którym tańczyła. Dodała do niego napisy i wyjawiła, że skończyła z karierą, którą zapoczątkował program na antenie TVN. "Ja próbująca odwrócić uwagę moich obserwujących od faktu, że nie pracuję już w modelingu. Moje ciało się zmieniło i nie mam praktycznie nic wspólnego z osobą, którą byłam pięć lat temu w "Top Model" - czytaliśmy. Jedna z internautek zapytała Kleczkowską, dlaczego postanowiła odejść z modelingu. Otrzymała odpowiedź. "Najpierw się posypało przez pandemię, straciłam chęci i zapał, potem doszłam do wniosku, że zbyt dużo wyrzeczeń i stresu mnie kosztuje ten świat i nie jest to moją pasją, jak myślałam" - napisała. Chcecie zobaczyć aktualne zdjęcia Olgi Kleczkowskiej? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

Olga KleczkowskaOlga Kleczkowska Fot. 'Top Model' / kadr z programu

Edyta Pazura też próbowała swoich sił w modelingu. "Traktowałam to jako przygodę"

Ostatnio Edyta Pazura zorganizowała sesję Q&A dla swoich obserwatorów. Została zapytana o to, dlaczego zrezygnowała z kariery w modelingu. "Od początku traktowałam to jako przygodę i chwilowy romans. Nie moja bajka. Po drugie - jak poznałam Cezarego, to spadło na mnie takie odium nienawiści, że nawet nie wychylałam nosa z własnej sypialni, a co dopiero zabawa w modeling"  - napisała. ZOBACZ TEŻ: Sokołowska o Sofii z "Top Model". Modelka ma mniej niż 170 cm wzrostu. Ma szansę na karierę? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Co sądzisz o decyzji Kleczkowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.