Olga nie wygrała "Top Model". Zdradza, jakie ma plany po finale. Kariera czy nauka?

Ola Kleczkowska była najmłodszą finalistką programu "Top model" w tym sezonie. Młoda modelka niedawno skończyła 18 lat. Opowiedziała nam, jakie ma plany na przyszłość, skoro nie udało jej się wygrać programu.

W poniedziałek wieczorem ósma edycja programu "Top model" dobiegła końca. Trzeba przyznać, że była to jedną z najlepszych w ostatnich latach - poziom uczestników był naprawdę bardzo wysoki. Po finale zapytaliśmy Olgę, finalistkę programu, długo typowaną jako zwyciężczynię, o jej dalsze plany na przyszłość. 

Olga Kleczkowska po finale "Top model"

Olga zdradziła nam, co zamierza zrobić tuż po finale. Przypomnijmy, że młoda modelka jest w maturalnej klasie, więc czeka ją jeszcze jedno życiowe wyzwanie. Zdradziła nam również, kto jej zdaniem był faworytem i powinien wygrać program.

Zobaczcie sami:

Zobacz wideo

"Top Model" - kto wygrał finał?

Tegoroczna edycja "Top Model" była wyjątkowo mocna - na tyle, że do finału weszły pierwszy raz aż cztery osoby, a nie trzy, jak to zwykle bywało. O zwycięstwo walczyli Staszek, Olga, Dawid i Sandra. Z całej czwórki to Dawid podbił serca jury. Wyjątkowo nie przyznano nikomu trzeciego miejsca - Sandra, najsłabsza z finałowej czwórki, otrzymała czwarte miejsce, zaś Staszek i Olga zajęli ex aequo miejsce drugie.

BO