"Milionerzy". Filozof z Warszawy wpadł na pytanie z obcej dziedziny. "Modna alternatywa taliowanej". Wiedzielibyście?

W 735. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Artur z Warszawy. Gracz ekspresowo przemknął przez pierwsze pytania. Zobaczcie, jakie usłyszał w walce o 125 tysięcy złotych.

W ostatnim odcinku "Milionerów" mieliśmy okazję oglądać zmagania Pauliny Iwanyk z Choszczna. Uczestniczka, która z wykształcenia jest kryminolożką, już na samym początku gry dała się sprowadzić na manowce. Pytanie było banalne, ale warianty miały na celu zmylić gracza i jak się okazało, Paulina wpadła w te sidła. - Które to problem dermatologiczny? - przeczytał Hubert Urbański. Wiecie, który z wariantów zaznaczyć? Odpowiedź A. Prusaki, B. Prosaki, C. Zaskórniaki, D. Węgry. Sprawdźcie, jaka jest prawidłowa odpowiedź. Być może też daliście się przechytrzyć twórcom programu. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Mimo wątpliwości gracz zdecydował się zaryzykować. Opłaciło się?

W 735. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Artur Tondera-Bliziński, filozof i socjolog z Warszawy, który na co dzień jest pracownikiem Zarządu Dróg Miejskich. - Zacząłem historię niedawno, więc kolekcjonuję tytuły - przyznał gracz.  Hubert Urbański był pod wrażeniem ambicji uczestnika. - Aż czuję się zażenowany, że muszę zadać ci zaledwie 12 pytań do miliona - podsumował. Gracz zaczął odcinek z pytaniem o pięć tysięcy złotych. Sprawnie poszła mu dalszą część rozgrywki. Przed przerwą reklamową padło pytanie za 125 tysięcy złotych. Pan Artur przyznał, że ma pewne podejrzenia. Po szybkiej kalkulacji zdecydował się zaznaczyć wariant "B". Jak sądzicie? Jest to prawidłowa odpowiedź?

Modna alternatywa taliowanej:

  • A. Pudełkowa dieta
  • B. Pudełkowa sukienka
  • C. Pudełkowa gra w karty
  • D. Pudełkowa architektura

Pan Artur przyznał, że ma pewne podejrzenia. Po szybkiej kalkulacji zdecydował się zaznaczyć wariant "B". Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Tym samym gracz zyskał 125 tysięcy złotych i możliwość dalszej walki o milion. Wyjątkowe ujęcia Huberta Urbańskiego z odcinka "Milionerów" zrealizowanego w 2002 roku znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

'Milionerzy'. Filozof z Warszawy wpadł na pytanie z obcej dziedziny. 'Modna alternatywa taliowanej'. Wiedzielibyście?'Milionerzy'. Filozof z Warszawy wpadł na pytanie z obcej dziedziny. 'Modna alternatywa taliowanej'. Wiedzielibyście? 'Milionerzy'. Filozof z Warszawy wpadł na pytanie z obcej dziedziny. 'Modna alternatywa taliowanej'. Wiedzielibyście?; fot. screen Player.pl

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 711. odcinku do gry przystąpił pan Kamil. Mężczyźnie całkiem nieźle szło, dopóki nie natknął się na pytanie o wiersz Kazimierza Wierzyńskiego. Wykorzystał przy nim aż dwa koła ratunkowe. Niestety, finalnie nie udało mu się zaznaczyć prawidłowej odpowiedzi. Z kolei, w 710. odcinku grę kontynuował pan Jakub. Uczestnik usłyszał pytanie za ćwierć miliona z dziedziny historii. Pod wpływem impulsu mężczyzna postanowił zaryzykować. Tym razem nie opłaciło się to. Studio opuścił bogatszy o gwarantowane 40 tys. zł. Natomiast w 708. odcinku mogliśmy śledzić zmagania pani Dominiki. Geograficzne zagadnienie dostarczyło jej dreszczyku emocji. Aby na nie odpowiedzieć, wykorzystała aż trzy koła ratunkowe. Ostatecznie udało jej się jednak udzielić prawidłowej odpowiedzi i mogła kontynuować grę. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowe odcinki programu można oglądać od wtorku do czwartku, o godzinie 20:55. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Michałowski i Szczęsny mocno się zawstydzili. Rozłożyli ręce na banalnym pytaniu.

Którą ze znanych osób chciałabyś/chciałbyś zobaczyć w Milionerach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.