Gwiazda "Dzień dobry TVN" została mamą. Długo ukrywała ciążę. Na wizji ujawniono płeć i imię dziecka

W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" prowadzący mieli do przekazania widzom wyjątkowo radosną informację. Okazało się, że Bianka Zalewska urodziła dziecko.

Program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" pojawia się na wizji niemalże codziennie. Jedno z ostatnich wydań było prowadzone przez Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego. Było to niemałe zaskoczenie, ponieważ w ostatnim czasie duety gospodarzy mocno mieszały się między sobą. Wszystko było spowodowane wyjazdami na ferie. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, bo w trakcie odcinka para prezenterów podzieliła się z widzami radosną nowiną. Okazało się, że jedna z redakcyjnych koleżanek została mamą. Poznajcie szczegóły.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

"Dzień dobry TVN". Bianka Zalewska została mamą. Zdradzono płeć i imię dziecka

Podczas wtorkowego wydania "Dzień dobry TVN" Paulina Krupińska i Damian Michałowski przekazali widzom, że Bianka Zalewska urodziła dziecko. Okazało się, że na świat przyszła dziewczynka, która dostała imię Anna. - Rodzina "Dzień Dobry TVN" nam się powiększyła. Ania jest z nami od zeszłego tygodnia" - oznajmiono. Oprócz tego na wizji padły również podziękowania w stronę szpitala, a także personelu medycznego, który zajmował się Bianką Zalewską w tym wyjątkowym czasie. - Bianka, ściskamy cię. Wiem też, że prosiła, żeby podziękować personelowi szpitala, który ją wspaniale wspierał i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy malutką Anię na żywo - dodano. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

"Dzień dobry TVN". Bianka Zalewska długo trzymała ciążę w tajemnicy 

Bianka Zalewska jest korespondentką wojenną i reporterką "Dzień dobry TVN". Nieoczekiwanie w grudniu ubiegłego roku wstawiła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widoczny był wyraźnie zaokrąglony brzuch. "Po prostu wspierajcie, o nic nie pytajcie" - napisała. Wcześniej dziennikarka nie zająknęła się o ciąży ani słowem. Radosna nowina zaskoczyła internautów, którzy przesyłali jej w komentarzach ogrom ciepłych słów i gratulacji. Jak do tej pory Bianka Zalewska nie pokazała zdjęcia córki na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Chajzer o przejściu Stockingera do "PnŚ". Przy okazji wbija szpilę Wellman i Prokopowi. "Straszna niesprawiedliwość".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.