"Farma". Seweryn ma poważny problem. "Moje ciało się tego domaga"

Uczestnicy "Farmy" muszą stawić czoła wyjątkowo trudnym warunkom życia. Problemem stanie się mała ilość jedzenia. Braki w zapasach najbardziej odbiją się na Sewerynie.

Na początku stycznia na antenę Polsatu powróciła "Farma". W trzeciej edycji tytułowa farma znajduje się w środku lasu i już od początku poprzeczka postawiona była bardzo wysoko, bo uczestnicy musieli zacząć od przygotowania dla siebie miejsca do mieszkania. W budynku brakowało okien i łózek. Widzowie w pierwszym odcinku mieli okazję poznać same uczestniczki, które na miejscu powitały niezawodne prowadzące, Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Do pań wkrótce dołączyli też panowie. Atmosfera gęstnieje z odcinka na odcinek. Szybko w programie doszło do pierwszych starć i jak się okazuje, jednym z największych wyzwań wcale nie są ekstremalne warunki, ale przede wszystkim towarzystwo innych uczestników. Między Kamilą a Amandą doszło do ostrej wymiany zdań. - Jesteś wredna, chamska i wyniosła - podsumowała "koleżankę" Amanda. Więcej przeczytacie tutaj. W najbliższym odcinku show na widzów także czeka duża dawka emocji. Wszystko przez braki jedzenia.

Zobacz wideo "Farma". Influencer będzie błagał o jedzenie

"Farma". Uczestnicy narzekają na braki jedzeniowe. Najmocniej odczuje to Seweryn

Jednym z uczestników "Farmy" jest influencer Seweryn Kiełpin. 35-latek wcześniej był bramkarzem i związany był z Katią, z którą tworzył popularne treści na TikToku. Mimo że teraz jest na "piłkarskiej emeryturze", to sport pełni w jego życiu bardzo ważną rolę. Influencer trenuje sztuki walki i spędza dużo czasu na siłowni. W utrzymaniu dobrej formy niezwykle istotna jest także zbilansowana dieta. W programie czekało na niego ogromne wyzwanie. Uczestnicy "Farmy" od kilku dni mają problem ze zdobyciem odpowiedniej ilości jedzenia. Dla Seweryna stanowi to ogromną trudność, bo nie może jeść tego, co zazwyczaj znajduje się w jego dokładnie opracowanym jadłospisie. Osłabiony influencer w najnowszym odcinku show będzie wręcz błagał o jedzenie. Kiedy tylko nadarzy się okazja, zrobi wszystko, aby zwiększyć swoje racje żywieniowe. Co się wydarzy? "Farma" już 23 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Czuję, że moje ciało bardzo mocno domaga się większej kaloryczności. Uczciwe byłoby, gdyby osoby, które ciężej pracują, dostawały więcej

- stwierdził uczestnik.

'Farma'. Influencer domaga się jedzenia'Farma'. Influencer domaga się jedzenia fot. mat. prasowe Polsat

"Farma". Adam z "Rolnik szuka żony" miażdży show. "To miała być konkurencja?"

Program "Farma" cieszy się sporą popularnością widzów. Show zostało ostatnio skomentowane przez jednego z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Pamiętacie Adama Dzieżyca? Był jednym z kandydatów Kamili Boś i pojawił się w ósmej edycji show. Adam podzielił się swoją opinią na temat programu "Farma". Jak się okazuje, nie ma o produkcji najlepszego zdania. "Obejrzałem dziś pierwszy i ostatni raz program 'Farma' i jestem strasznie rozczarowany. Miała to być konkurencja dla programu 'Rolnik szuka żony'. Pytam, w czym?" - skwitował na InstaStories. Więcej przeczytasz tutaj

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.