"Hotel Paradise". Marietta Witkowska jest w ciąży. "Zrobiłam test i..."

Marietta Witkowska z programu "Hotel Paradise" podzieliła się wyjątkową nowiną na Instagramie. Spodziewa się dziecka. Opublikowała zdjęcia z partnerem i pokazała ciążowy brzuch. W sieci posypały się gratulacje.

Marietta Witkowska jest jedną z najbardziej popularnych uczestniczek "Hotelu Paradise". Celebrytka zwyciężyła program z Krzysztofem "Chrisem" Duckim. Niestety związek pary nie przetrwał, ale Marietta znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Gwiazda show pokazała pierścionek zaręczynowy, później opowiadała o naukach przedmałżeńskich, aż w końcu stanęła na ślubnym kobiercu i pochwaliła się w sieci zdjęciami z ceremonii. Teraz Marietta ogłosiła bardzo ważną informację. Spodziewa się dziecka. Opublikowała na Instagramie specjalny post.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Marietta Witkowska zapozowała z ciążowym brzuchem i partnerem

Marietta Witkowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze swoim partnerem, Patrykiem Świdowskim. Na fotografiach wyraźnie widać zaokrąglony brzuch celebrytki. "Jesteśmy w ciąży" - poinformowała obserwatorów. W dalszej części opisu gwiazda wyjawiła, jak dowiedziała się o tym, że zostanie mamą. "30 października 2023 roku zrobiłam test i nasze życie zmieniło się o 180 stopni, a to dopiero początek. Ten rok będzie inny niż wszystkie, nie mogę się doczekać" - dodała. Pod postem od razu posypały się gratulacje. "Ale cudownie, piękna nowina", "Tak czułam. Gratulacje", "Tak o tym marzyłaś", "Jestem przekonana, że będziecie wspaniałymi rodzicami" - pisali internauci. Zdjęcie skomentowała również Sylwia Madeńska. "Ogromne gratulacje" - napisała gwiazda programu "Love Island"

 

"Hotel Paradise". Marietta Witkowska o początkach związku

W jednym z wywiadów Marietta zdradziła, że jest w naprawdę szczęśliwym związku. Opowiedziała również o początkach w jej relacji. - Poznaliśmy się przez zupełny przypadek, przez znajomych. W takim momencie mojego życia, kiedy zupełnie straciłam jakąkolwiek nadzieję. Nagle się pojawił. Jest naprawdę fantastyczny, więc trzymajcie kciuki - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Gwiazda dodała, że jej ukochany nie oglądał "Hotelu Paradise". Stwierdziła, że nie miałoby to sensu, ponieważ występowała w show z innym mężczyzną. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Marietta zrzuciła 20 kilogramów. Zrezygnowała tylko z dwóch rzeczy

Marietta Witkowska z ukochanymMarietta Witkowska z ukochanym Fot. @marietta_witkowska / Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.