"Hotel Paradise". Wiktoria Kozar w nowym show trafiła do dżungli z Martą Linkiewicz. Tak wyglądała kiedyś

Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise" trafiła do nowego show. Tym razem influencerka wylądowała w środku dżungli, gdzie może zapomnieć o makijażu i kosmetykach. Zobaczcie, jak wyglądała kilka lat temu. Trudno ją poznać.

Wiktoria Kozar zyskała popularność dzięki udziałowi w piątej edycji "Hotelu Paradise". Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy internautów. 24-latka zadebiutowała w kolejnym show. Wiktoria wzięła udział w programie "Królowa przetrwania", który od 28 grudnia emitowany jest antenie TVN7. W nowym programie stacji 12 influencerek znalazło się w samym sercu dżungli w Tajlandii. Wśród nich m.in. Marta Linkiewicz i Natalia Janoszek. "W "Hotelu Paradise" również byłam długi czas bez telefonu, więc to nie wydaje się być problemem, ale warunki były zdecydowanie inne. A czy wy potrafilibyście wytrwać w dżungli?" - napisała na Instagramie Wiktoria Kozar. Influencerka przez ostatnie lata wielokrotnie zmieniała wizerunek. Zobaczcie, jak wyglądała kilka lat temu.

Zobacz wideo Tyszka o El Dursi. "Wiedziałem, że zajdzie daleko." Pochwalił też Blankę

"Hotel Paradise". Tak zmieniła się Wiktoria Kozar. Kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Wktoria Kozar w programie "Hotel Paradise" nie znalazła miłości, ale szybko stała się ulubienicą widzów. Kiedy pojawiła się w programie, miała 22 lata i od sześciu lat mieszkała w Londynie, gdzie studiowała prawo i zajmowała się fotomodelingiem. W programie podkreślała, że do tej pory nie znalazła odpowiedniego partnera, ale jest też bardzo zazdrosna.

Zakochana Wiktoria jest troszeczkę obsesyjna. Jestem bardzo zazdrosną osobą. Nawet follow na Instagramie potrafi mnie zirytować, nawet lajk. Lubię być numer jeden. Jestem sama, ponieważ uważam, że nie mam szczęścia w miłości. Moje serce jest bardzo otwarte - mówiła w "Hotelu Paradise".

Wiktoria była uznawana za jedną z najpiękniejszych uczestniczek piątej edycji show. W mediach społecznościowych można z łatwością znaleźć jej stare zdjęcia. Widać, że uczestniczka nie tylko zmieniła styl ubierania się i preferencje makijażowe, ale powiększyła też usta. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony

'Hotel Paradise'. Wiktoria Kozar'Hotel Paradise'. Wiktoria Kozar fot. facebook.com/ Wiktoria Kozar

"Królowe przetrwania". Wiktoria Kozar zmierzy się z 11 influencerkami. W programi pojawi się też Ewel0na

W "Królowych przetrwania" widzowie zobaczą też Eweliną Kubiak, czyli Ewel0nę znaną z programu "Warsaw Shore". Uczestniczka znana jest z poprawiania urody w gabinecie medycyny estetycznej i mocnego makijażu. W tajlandzkiej dżungli została jednak pozbawiona kosmetyków i upiększających filtrów, z których namiętnie korzysta w mediach społecznościowych. Nie ma też na sobie ani grama makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu? Zobaczcie zdjęcie tutaj.  

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.