Magda Gessler poprowadzi nowy program. Gwiazda TVN tym razem pojawi się wśród osób z show-biznesu

Magda Gessler poprowadzi kolejny program telewizyjny. Fani restauratorki zobaczą ją w zupełnie nowym projekcie na TVN-ie. Jesteście ciekawi?

Magda Gessler przez wiele lat dała się poznać jako znana restauratorka. Gwiazda zdobyła rozpoznawalność głównie prowadząc "Kuchenne rewolucje", a także występując w roli jurora programu "MasterChef". Nie da się ukryć, że popularności dodał jej stanowczy charakter i słynne riposty. Charyzmatyczna restauratorka wkrótce po raz kolejny pojawi się w TVN-ie. Tym razem Gessler poprowadzi zupełnie nowe show. Jesteście ciekawi?

Zobacz wideo Marcin Tyszka szczerze o przyjaźni z Magdą Gessler. Nie szczędził słów

Magda Gessler dostała nowy program. Gdzie tym razem zobaczymy gwiazdę TVN-u?

Już wkrótce widzowie TVN-u będą mogli obejrzeć nowy program. Show "Restauracja z gwiazdami" będzie dotyczyć gotowania wraz ze znanymi celebrytami z polskiego show-biznesu. Na samym początku popularne osoby będą przygotowywać tradycyjne wigilijne potrawy. Nie zabraknie dań, które są znane wszystkim Polakom. Prowadzącą programu zostanie nie kto inny, jak Magda Gessler. Restauratorka wraz ze znajomymi z branży będzie ćwiczyć umiejętności w kuchni. Nie obejdzie się również bez rozmów i wspomnień, które głównie będą się tyczyć zbliżających się świąt. Póki co, wiadomo, że w show pojawią się między innymi Klaudia El Dursi, Marta Kuligowska czy Ewa Gawryluk. Fani poznają także dzieci gwiazd, które będą pomagać sławnym rodzicom w przygotowaniach. Szefem sali w show zostanie Mateusz Hładki. Więcej zdjęć Magdy Gessler znajdziecie w galerii na górze strony.

Magda GesslerMagda Gessler www.instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler oferuje catering świąteczny. Co na to jej córka? Mówi o cenach

Magda Gessler jest również właścicielką kilku restauracji. Z okazji zbliżających się świąt, gwiazd przygotowała specjalny catering. Nie da się ukryć, że koszt takiej przyjemności nie jest najtańszy. Fani nie byli zachwyceni. W końcu głos zabrała Lara Gessler, która dorzuciła swoje trzy grosze. - Zacznijmy od inflacji - to jest taka główna rzecz. My zawsze po prostu korzystamy ze składników super jakości (...) Więc jeśli ktoś uważa, że jest za drogo, to może to sobie zrobić sam. Natomiast jeśli ktoś nie ma czasu, umiejętności, no to w razie czego my jesteśmy po to, żeby po prostu pomóc - wyznała w rozmowie z Pomponikiem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Sylwester u Magdy Gessler? Tylko dla tych z grubym portfelem. "Ośmiodaniowe menu"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.