Eurowizja Junior. Viki Gabor konkurs ma za sobą. Bez ogródek oceniła szanse Mai Krzyżewskiej

Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę w finale tegorocznej Eurowizji Junior. Viki Gabor oceniła szanse młodszej koleżanki. Wróży jej zwycięstwo?

W niedzielę 26 listopada odbędzie się finał Eurowizji Junior. Gospodarzem tegorocznego konkursu jest Francja. Koncert odbędzie się w hali Palais Nikaïa w Nicei. Nasz kraj reprezentować będzie 12-letnia Maja Krzyżewska. Polka wykona piosenkę "I Just Need a Friend". Portal Show News rozmawiał z Viki Gabor. Piosenkarka oceniła szanse młodszej koleżanki.

Zobacz wideo Viki Gabor ma dość „Superhero"? Marzy jej się Eurowizja dla dorosłych!

Eurowizja Junior. Viki Gabor bez ogródek o reprezentantce Polski. Oceniła jej szanse

Polska dwukrotnie triumfowała podczas Eurowizji Junior. Pierwsze zwycięstwo zapewniła nam Roksana Węgiel w 2018 roku. Rok później konkursową scenę podbiła natomiast Viki Gabor z piosenką "Superhero". Wokalistka rozmawiała z portalem Show News na temat Mai Krzyżewskiej. Piosenkarka przyznała, że bardzo kibicuje młodszej koleżance. Zachęcała też do oddawania głosów na reprezentantkę

Chciałabym, aby nasz kraj po raz trzeci zwyciężył. Wszystko jest możliwe. Maja jesteś naszym Hero. Trzymam za ciebie mocno kciuki! (...) Powodzenia i zapraszam wszystkich do głosowania na Maję, bo przecież przyjaciół ma na całym świecie! - powiedziała w rozmowie z serwisem.

Polacy mieszkający w kraju również mogą oddać głos na swoją reprezentantkę. Aby to zrobić, należy odwiedzić stronę Eurowizji Junior i obejrzeć skróty występów z drugiej próby, a następnie zagłosować na swoich faworytów. Głosy internautów mają aż 50 procent wpływu na wynik.

Viki GaborViki Gabor fot. KAPIF

Eurowizja Junior. Mateusz Szymkowiak kibicuje reprezentantce Polski. "Z próby na próbę była coraz lepsza"

Nie tylko Viki Gabor jest dobrej myśli. W rozmowie z Plotkiem Mateusz Szymkowiak przyznał, że Polska ma spore szanse na wysokie miejsce w tegorocznym konkursie. Prezenter zdradził, że nasza reprezentantka świetnie radziła sobie na próbach. - Nicea czeka na niedzielny finał Eurowizji Junior. Na miejscu już wszystko gotowe. Europa znów zjednoczy się w najpiękniejszy sposób - poprzez dziecięcą piosenkę. Wśród 16 krajów biorących udział w konkursie jest oczywiście Polska. Maja Krzyżewska z próby na próbę była coraz lepsza - powiedział Szymkowiak.

Eurowizja Junior 2023. Głosowanie trwa. Jak oddać głos na Polskę?Eurowizja Junior 2023. Głosowanie trwa. Jak oddać głos na Polskę? Eurowizja Junior 2023. Głosowanie trwa. Jak oddać głos na Polskę? | Corinne Cumming 2023 / facebook/junioreurovision

Więcej o:
Copyright © Agora SA