"Milionerzy". Uczestnik poległ na pytaniu o taniec. Nie pomogła nawet ukochana

W 636. odcinku "Milionerów" Mateusz z Krakowa walczył o główną nagrodę. Szło mu wyjątkowo sprawnie, ale kilka pytań sprawiło mu większy problem. Przez zagadnienie z pokera przebrnął z pomocą publiczności. W pytaniu o taniec nie pomógł nawet telefon do przyjaciela.

W 636. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Mateusz z Krakowa. Uczestnik w wykształcenia jest historykiem, ale pracuje jako muzealnik w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. "Powiem ci, że wiele profesji przewija się przez ten fotel, ale muzealników gościmy nieczęsto" - podkreślił Hubert Urbański. Uczestnik wyznał, że muzealnicy postrzegani są jako ludzie skryci i nieśmiali, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Mateusz nazywany jest przez przyjaciół chodzącą encyklopedią. Jeszcze w poprzednim odcinku uczestnik przez pierwsze pytania przebrnął bez większych problemów. Jak poradził sobie dalej? 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Mateusz z Krakowa poległ na pytaniu z dziedziny tańca. Znacie odpowiedź?

W 636. odcinku "Milionerów" Mateusz z Krakowa kontynuował grę o milion. Pierwsze poważne wątpliwości pojawiły się w pytaniu dotyczącym pokera. Aby wyjść z potrzasku, uczestnik poprosił o wsparcie publiczność i tym samym wykorzystał jedno z dostępnych kół ratunkowych. Wiecie "co w pokerze ma tylko cztery możliwe układy kart?". Do wyboru były odpowiedzi: "A: poker królewski", "B: kareta", "C: trójka" i "D: dwie pary". Zgodnie z sugestią publiczności gracz zaznaczył odpowiedź "A", która okazała się prawidłowa. Przy pytaniu o 75 tysięcy złotych uczestnik wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i zadzwonił do przyjaciela. Po drugiej stronie słuchawki czekała partnerka Mateusza, Ewa. Uczestnik zasugerował, że lepiej zna się na tańcu i muzyce i lepiej będzie mogła wskazać dobrą odpowiedź.

Piosenka Mariana Hemara i Pawła Asłanowicza ze słowami "Kochać nie warto, lubić nie warto (...) Jedno, co warto, to upić się warto" to:

  • A: cza-cza
  • B: tango
  • C: fokstrot
  • D: polonez

Witalija Djaczenko Rosyjska tenisistka wściekła na LOT. Mówi o nazizmie. Mamy odpowiedź LOT-u

Na 70 proc. partnerka Mateusza wskazała odpowiedź "C". Uczestnik zasugerował się wskazaną przez ukochaną odpowiedzią i właśnie to zaznaczył. Jak sądzicie? Niestety odpowiedź była błędna. Prawidłowa to "B" czyli tango. Uczestnik zakończył grę z kwotą gwarantowaną 40 tysięcy złotych. 

'Milionerzy''Milionerzy' fot. Player.pl

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 618. odcinku "Milionerów" grał pan Bartosz. Koła ratunkowe szybko poszły w ruch. Uczestnika zagięło pytanie o "binge-watching". Pani Anna, która o milion walczyła w 614. odcinku, poległa na pytaniu bardzo podchwytliwym. Jakiego owada przypomina pomnik w Szczebrzeszynie? Możecie być zaskoczeni. W 558. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Monika. Zawodniczka całkiem nieźle sobie radziła z kolejnymi pytaniami w teleturnieju, dopóki nie natknęła się na pechowe zagadnienie dotyczące bambusów.

Więcej o: