Nicole Kidman od lat jest uznawana za ikonę stylu i szyku. Na tegoroczne Oscary wybrała klasyczny zestaw, w którym prezentowała się niezwykle elegancko. Co dokładnie założyła na rozdanie nagród?
Aktorka i piosenkarka pochodzenia australijskiego najwyraźniej przepada za kolorem granatowym. Ubrała się w ten sposób na kolację Chanel poprzedzającą Oscary. Przyszła na to spotkanie odziana w komplet składający się z gustownej marynarki w kratkę i krótkiej spódnicy z czarnymi, tiulowymi falbanami, dzięki czemu doskonale widać zgrabne nogi gwiazdy. Całość przyozdobiła białymi perłami na szyi oraz założyła pasujące kolczyki. Kidman postanowiła przy tej stylizacji związać włosy i pomalować usta czerwoną szminką. Jak wam się podoba?
Z kolei na oficjalnym rozdaniu nagród Kidman pojawiła się w połyskującej czarnej sukni Armaniego sięgającej samej ziemi. Wycięcie na nogę pokazuje, że aktorka ma bardzo zgrabną sylwetkę. Jedno ramię w sukni zostało odsłonięte. Wzroku w tej stylizacji skupiają także charakterystyczne róże 3D, które zostały prawdopodobnie doszyte do kreacji. Aktorka założyła do tego czarne sandałki na obcasie i wyprostowała włosy. Stylistka Marta Wiktoria Wolniak skomentowała dla nas całą kreację Kidman:
Legenda czerwonego dywanu jak zwykle wygląda bardzo nonszalancko w posągowej kreacji z cekinów domu mody Armani. Sukienka została ozdobiona bardzo modnymi w tym sezonie kwiatami 3D, a do tego aktorka w kontraście postawiła na proste, rozwiane włosy.
Co sądzicie o tej stylizacji?
Zobacz też: Oscary 2023. Jest i on! Henry Tadeusz i jego tata, Colin Farrell, na czerwonym - szampańskim - dywanie
Miller poddała się liftingowi tygrysiemu. Gojdź grzmi o "głupim trendzie" i mówi o konsekwencjach
Hakiel stwierdził, że Cichopek jest "pusta". Serowska zareagowała. "To jest naprawdę nic"
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
W środę Maja Bohosiewicz pokazała wiadomość od Sandry Kubickiej. Naprawdę takie słowa padły
Ekspert o pierścionku zaręczynowym Sabalenki. Takie ma zdanie
Nawrocka 5 marca w brązowym garniturze i czarnej pelerynie. Ekspertka modowa mówi, co poszło nie tak
Sarah Ferguson nie ma gdzie się podziać. To słyszy od znajomych po wybuchu skandalu
Szyc do nowej roli musiał zrzucić ponad 15 kg. Zdradził, czego nie mógł jeść przez osiem miesięcy
Łzy w "Królowej przetrwania". Serowska przed wyjazdem pokłóciła się z Hakielem. Było też o Cichopek